بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط مدير كل ايران پژوهان مجموعه: علمي و پژوهشي
تعداد بازدید: 12862
چاپ

1- مقدمه:
اين شيوه‌نامه در راستای دستورالعمل شماره    12238/4389     تاريخ     20/8/86       وزير محترم علوم، تحقيقات و فناوری در مورد لزوم امکان دسترسی به منابع غنی علمی(پايان نامه‌ها/رساله‌ها) برای پژوهشگران و علاقه‌مندان، اجتناب از تکرار مطالعات و تحقيقات انجام يافته و تکميل پايگاه اطلاعاتی پايان‌نامه‌های دانشجويی کشور در پژوهشگاه اطلاعات و مدارک علمی ايران تنظيم گرديده است.

2. تعاريف:
دانشگاه: کليه دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و ساير موسسه‌های پژوهشی دولتی و غير دولتی زير پوشش  وزارت علوم ،تحقيقات و فناوری.
دانشجو: دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای و تخصصی دانشگاه.
پژوهشگاه: پژوهشگاه اطلاعات و مدارک علمی ايران
نماينده: فردی که از سوی دانشگاه  برای ارتباط با پژوهشگاه در موضوع شيوه‌نامه معرفی می‌شود. اين فرد، نماينده تام الاختيار دانشگاه در موضوع فوق الذکر بوده و مرجع تاييد کننده برای صحت و اعتبار موارد ارسالی به پژوهشگاه می باشد.
پايان نامه: پايان نامه کارشناسی ارشد يا رساله دکتری حرفه‌ای و تخصصی که مراحل دفاع و اصلاحات پايانی آن به پايان رسيده است.
کتابخانه: کتابخانه مرکزی دانشگاه يا کتابخانه ديگری که از سوی دانشگاه تعيين می‌شود.

3. شيوه‌نامه
   1. 3-1 دانشگاه نمايندهِِ‌ی را در امور مربوط به پايان‌نامه‌های دانشجوی به پژوهشگاه معرفی می‌کند.
         1. دانشگاههايی که جمع آوری پايان نامه ها را به صورت پراکنده و نه متمرکز انجام می دهند می توانند نمايندگانی را معرفی کنند.
   2. 3-2 پژوهشگاه در سامانه‌ الکترونيکی خود يک شناسه به نام هر نماينده تعريف و به او اعلام می‌کند.
   3. 3-3  دانشجو پس ازجلسه دفاع اطلاعات نمايه پايان نامه را به دو زبان فارسی و انگليسی آماده می کند و در نشانی http://thesis.irandoc.ac.ir بخش ورود اطلاعات پايان نامه  ، ورود اطلاعات می نمايد و شماره رهگيری را از طريق سيستم دريافت می نمايد
   4. 3-4 کتابخانه، بر اساس ابلاغ دانشگاه نمايه پايان نامه را بررسی و تائيد می‌کند.
   5. 3-5 دانشجو پس ازتائيد پايان نامه توسط  هيات دواران نسخه نهائی (الکترونيکی و چاپی) پايان نامه خود را همراه با شماره رهگيري  جهت تحويل به پژوهشگاه تحويل نماينده می‌دهد.
   6. 3-6 نماينده وارد کردن کد رهگيری و يا شماره دانشجويی به پايگاه اطلاعات پايان نامه به نشانی h‏ttp://thesis.irandoc.ac.ir  از وارد شدن اطلاعات پايان نامه به پايگاه توسط دانشجو اطمينان حاصل می نمايد و نسخه‌ چاپی و الکترونيکی پايان نامه را تحويل می‌گيرد.
   7. 3-7 نماينده، بر مبنای راهنمای مندرج در سامانه الکترونيکی به نشاني  http://thesis.irandoc.ac.ir  با تاييد اطلاعات ، نسبت به ارسال اطلاعات پايان نامه‌ دانشجو از طريق سامانه اقدام می نمايد..
   8. 3-8 نماينده پس از اطمينان از ارسال موفق فرم و تاييد محتويات پيوست، تائيديه دريافت فرم را از سامانه پرينت می‌کند و پس از تائيد( مهر و امضا)، تحويل دانشجو می‌دهد
   9. 3-9 دانشجو رسيد تحويلی را به بخش فارغ‌التحصيلان دانشگاه تحويل می‌هد
  10. 3-10 نماينده دانشگاه در پايان هر ماه فهرست پايان نامه‌های ارسال شده را تهيه می‌کند و همراه با نسخه صحافی شده پايان نامه‌ها و فايلهای مربوطه به پژوهشگاه ارسال می‌کند.
  11. 3-11 پژوهشگاه پس از کنترل اطلاعات سامانه با پايان نامه های دريافتی ، نسبت به صدور تاييديه نهايی و ارسال آن به دانشگاه اقدام می نمايد.

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->