iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير كل ايران پژوهان مجموعه: علمي و پژوهشي
تعداد بازدید: 13861
چاپ

online-formsفرم ها در واقع نقطه شروع برای هر فعالیت مفیدی در وب می باشند . آنها موثر ترین روش برای جمع آوری اطلاعات از مخاطبان بوده. لیکن طراحی ساخت فرم های تحت وب و طراحی بانک اطلاعاتی که اطلاعات را بتوان در آن ذخیره و از آن بازیابی کرد فرآیندی پیچیده و نیاز به تخصص و تجربه دارد و این مستلزم صرف زمان و هزینه است .

بسیاری از شرکت ها امکان خرید نرم افزار اتوماسیون ، خرید سرور مناسب ، ایجاد بستر شبکه و ... را ندارند بنابراین هنوز کاغذ ، پرونده و زونکن حرف اول را در این شرکت ها میزند. و البته هزاران ساعت را صرف آرشیو ، جستجو  و جابجایی این پرونده ها خواهند کرد.

 

 

پدیده ایی نام رایانش ابری دقیقا بهمین منظور ایجاد شده است . تصور کنید از نرم افزاری استفاده کنید بدون اینکه آنرا بخرید .این فن آوری سالهاست که در خارج از ایران پیاده سازی شده و مورد استفاده شرکتهای کوچک و بزرگ زیادی قرار گرفته است . که متاسفانه بدلیل منطبق نبودن آنها با مولفه های فرهنگ بومی و برخی تحریم ها استفاده از آنها برای کاربران ایرانی مشکل می باشد .

در ایران نیز در سالهای اخیر تلاشهایی بهمین منظور انجام شده که از جمله آن می توان :

سایت   www.fax.ir(ارائه کننده خدمات فکس آنلاین )

سایت www.onlineforms.ir (ارائه کننده سرویس فرم های آنلاین) را نام برد.

در fax.ir  شما براحتی می توانید از بستر اینترنت فکس دریافت و ارسال کنید . و این کار حتی می تواند از روی گوشی موبایل و یا تبلت شما باشد . حال اگر برق دفتر شما قطع باشد . دستگاه فکس شما دچار مشکل باشد و ... هیچ تفاوتی نمی کند ارسال و دریافت فکس شما در هر صورت انجام خواهد شد .

در آنلاین فرم نیز شما می توانید برای ایجاد انواع تحقیقات ، پرسشنامه ها ، سیستم های اطلاعات مدیریت ، سیستم های ارتباط با مشتریان . فرم هایی را بصورت دینامیک خودتان بسازید . و یا برای شرکت و یا سازمان خود فرم هایی برای آرشیو اسناد و پرونده ها ، ارتباط با مخاطبان ، ذخیره اطلاعات پرسنل و ثبت پیشرفت پروژ ه ها ، ارائه گزارش به کارفرما و ... بسازید .

نکته جالب اینکه کاربر بدون دانش برنامه نویسی و با توجه به شناخت خود از شرکت و فرآیند های کسب و کار آنچه می خواهد را خودش می سازد . نه نیازی به سفارش نرم افزار دارد و نه پرداخت هزینه هنگفت سرور ، و پشتیبانی آن !

از همه مهم تر اینکه به کاربر این قدرت را می دهد تا آنچه می اندیشد در چند دقیقه بسازد.

با آرزوی توسعه فن آوری های مفیدی همچون  رایانش ابری در کشور عزیزمان .

 

هدیه ایران پژوهان به شما یک ماه طرح نقره سایت آنلاین فرم به ارزش 180000 ریال در ماه می باشد که هنگام عضویت با درج  کد :210 در قسمت کد نماینده ، برای شما فعال خواهد شد . و از آن می توانید برای ساخت پرسشنامه ها ، نظر سنجی ها ، تحقیقات آماری ، سیستم های اطلاعات مدیریت ، ارتباط با مشتریان ، سفارشات آنلاین و کلا هر سیستمی که در آن احتیاج به جمع آوری اطلاعات آنلاین از کاربران است . استفاده نمایید ، و طعم رایانش ابری ایرانی را بچشید !

آنلاین فرم – سامانه فرم ساز تحت وب  http://www.onlineforms.ir


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->