بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 3217
چاپ

نتایج آزمون بورد تخصصی دندانپزشکی اعلام  شد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران: از اعلام نتایج آزمون کتبی بورد تخصصی دندانپزشکی تا ساعت ۱۴ امروز خبر داد و گفت: ‌آزمون شفاهی نیز فردا برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار سرویس«دانشگاهی» ایسنا، محمدرضا منصوری در مراسم برگزاری آزمون بورد رشته‌های تخصصی دندانپزشکی که صبح امروز در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد با بیان اینکه چهار سال است که آزمون بورد تخصصی دندانپزشکی در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود اظهار کرد: در این چهار سال نتایج آزمون مورد اعتراض کسی نبوده و گزارش تقلب در این آزمون وجود نداشته است که این خود نشان دهنده برگزاری آزمون در امنیت کامل است.

وی تاکید کرد: فرصت اعتراضات به آزمون بورد تخصصی تا ساعت 14 امروز است و داوطلبان شرکت‌کننده در این آزمون می توانند ساعت 19 امشب،‌از نتایج آزمون با خبر شوند و آزمون شفاهی نیز فردا برگزار می شود.

منصوری افزود: 10 نمره پژوهش در آزمون شفاهی در نظر گرفته شده است که به دستیارانی که در طول تحصیل مقاله منتشر کرده‌اند و همچنین دانشکده‌های دندان‌پزشکی کمک زیادی خواهد کرد.

وی در خصوص جذب اعضای هیات علمی اظهار کرد: سالی یکبار فراخوان جذب اعلام می‌شود و از سال گذشته نیز طبق فراخوان امسال تعداد زیادی از اعضای هیئت علمی ثبت نام کردند و کارهای مقدماتی از قبیل وضعیت تحصیل و سن انجام شده است و پرونده‌ این افراد تشکیل شده و در هیئت جذب مطرح شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون 150 پرونده از متقاضیان جذب هیات علمی تشکیل شده است گفت: معاونت آموزشی باید در خصوص جذب این افراد تصمیم گیری کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->