بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2116
چاپ

آغاز انتخاب رشته‌ کارشناسی‌ناپیوسته با آزمون دانشگاه‌آزاد از فردا

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاداسلامی برای داوطلبان آزمون کارشناسی‌ناپیوسته از فردا، چهارشنبه، ششم شهریورماه آغاز می‌شود.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر ناصراقبالی با اشاره به انتخاب رشته داوطلبان از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی اینجا، گفت: کلیه داوطلبانی که در آزمون سازمان سنجش شرکت کرده‌اند، می‌توانند از روز چهارشنبه ششم شهریورماه برای انتخاب رشته‌های با آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاداسلامی اقدام کنند.

مشاور رییس دانشگاه آزاد درباره جزئیات انتخاب رشته داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون سازمان سنجش، گفت: این دسته از داوطلبان می‌توانند با توجه به کدرشته انتخابی که در آزمون آن شرکت کرده‌اند، حداکثر تا 10 رشته محل را انتخاب و در فرم ثبت‌نام درج کنند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: فارغ‌التحصیلان ممتاز مقطع کاردانی دانشگاه آزاداسلامی نیز می‌توانند از این تاریخ با مراجعه به سایت مرکز آزمون نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند و پس از اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت‌نام در این دوره یک رشته را حداکثر در 10 محل دانشگاهی انتخاب کنند.

منبع: ایسنا

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->