iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4494
چاپ

آغاز ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت از هفته آینده

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از آغاز ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت از روز سه‌شنبه 12 شهریور خبر داد.

دکتر حسن زاده در گفت‌وگو با  خبرگزاری دانشجویان ایران، با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی رشته‌های علوم پایه پزشکی و بهداشت، طب سنتی،‌ تاریخ علوم پزشکی مواد دندانی،‌ سلامت دهان و دندان پزشکی، اجتماعی 93-92، گفت: داوطلبان شرکت در این آزمون می‌توانند از 12 شهریور تا 12 مهر نسبت به ارسال مدارک و ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی با تاکید بر اینکه مهلت ثبت‌نام در این آزمون تمدید نخواهد شد، گفت: دفترچه راهنمای شرکت در آزمون شامل ضوابط پذیرش، رشته‌های مورد پذیرش، مواد امتحانی از اولین روز ثبت‌نام با عنوان اطلاعیه شماره 2 بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار خواهد گرفت.

حسن زاده با بیان اینکه ثبت‌نام داوطلبان آزمون دکتری تخصصی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir انجام می‌شود، تصریح کرد: داوطلبان می‌توانند آخرین اطلاعیه‌های مربوط به آزمون را از طریق این سایت دریافت کنند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: با توجه به زمان بر بودن تهیه مدارک، بهتر است داوطلبان از هم اکنون مدارک خود را آماده و اسکن کنند تا در زمان ثبت‌نام دچار مشکل نشوند.

وی تصریح کرد: هزینه ثبت‌نام در آزمون 31 هزار و 500 تومان است که قابل پرداخت به وسیله کارت‌های شتاب به صورت اینترنتی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->