iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4788
چاپ

جزییات و زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون ارشد علوم پزشکی/ممنوعیت انتقال و تغییر رشته

رییس مرکز سنجش امورش پزشکی با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی، از آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان این دوره از آزمون در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه 13و 14 شهریور ماه خبر داد.

غلامرضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با  خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهارکرد: کلیه پذیرفته‌شدگان باید جهت ثبت‌نام بر اساس رشته و دانشگاه محل قبولی، با همراه داشتن مدارک مورد نیاز از 13 تا 14 شهریورماه به اداره آموزش دانشگاه‌های پذیرفته شده مراجعه کنند.

وی ادامه داد: اعلام اسامی پذیرفته شدگان صرفا بر اساس گزینش علمی بوده و مراحل گزینش عمومی پذیرفته‌شدگان به صورت مستقل توسط دانشگاه‌ها انجام می‌شود.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با بیان اینکه هر گونه انتقال، تغییر رشته و یا جابجایی محل تحصیل در دوره کارشناسی ارشد علوم پزشکی ممنوع است، گفت: بنابراین با توجه به اینکه محل پذیرش را خود فرد و با آگاهی کامل تعیین کرده، هیچگونه تغییر در محل پذیرش انجام نمی‌شود.

وی با تاکید بر اینکه عدم مراجعه و ثبت‌نام هر یک از پذیرفته‌شدگان در زمان‌های مقرر به منزله انصراف بوده و هیچگونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد شد، خاطرنشان کرد: پذیرفته‌شدگانی که پس از زمان ثبت‌نام در دانشگاه انصراف دهند یا جهت ثبت‌نام مراجعه نکنند، حق شرکت در آزمون ورودی سال بعد وزارت بهداشت برای این مقطع را ندارند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی تصریح کرد: داوطلبانی که علاوه بر آزمون وزارت بهداشت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم یا سایرمراکز نیز پذیرفته شده‌اند

ملزم به ثبت‌نام در یکی از دو محل هستند و در صورت محرز شدن ثبت‌نام در هر دو محل، قبولی آنها در رشته‌های مربوط به وزارت بهداشت در هر مرحله از تحصیل کان لم یکن تلقی می‌شود.

نحوه پذیرش، پذیرفته شدگان استعدادهای درخشان

وی با اشاره به اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان استعدادهای درخشان (با آزمون ورودی و بدون آزمون ورودی) در مقطع کارشناسی ارشد به همراه سایر پذیرفته‌شدگان، افزود: داوطلبانی که براساس نمره اکتسابی در کارنامه و نمره آخرین فرد پذیرفته شده آن رشته، حائز نمره قبولی بوده اما پذیرفته نشده‌اند، به دلیل انتخاب نامناسب دانشگاه‌های مربوطه است، بنابراین به دلیل تکمیل ظرفیت پذیرش، از مراجعه به این مرکز خودداری کنند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی در خصوص پذیرفته‌شدگان اتباع خارجی، گفت: کلیه این افراد ملزم به پرداخت شهریه هستند و باید در این رابطه با مرکز خدمات آموزشی وزارت متبوع هماهنگی لازم انجام دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->