iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4276
چاپ

رییس دانشگاه پیام نور: اخذ شهریه ثابت و بدهی‌های دانشجویان قبل از انتخاب واحد

رییس دانشگاه پیام نور از پرداخت الکترونیکی شهریه دانشجویان دانشگاه پیام‌نور همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش  خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر زیاری در مراسم نمادین رونمایی کارت‌های اعتباری صادرات دانشجویان پیام نور با اعلام این خبر، گفت: سیستم ثبت‌نام و پرداخت شهریه دانشجویان در سال‌های گذشته به صورت دستی انجام می‌شد که این مسئله مشکلاتی را برای دانشجویان و همچنین بانک صادرات به همراه داشت، اما اکنون با پرداخت الکترونیکی تمام مشکلات رفع شده و همزمان با پرداخت شهریه دانشجویان می‌توانند نسبت به انتخاب واحد خود در سیستم اقدام کنند.

وی افزود: در سال‌های گذشته سه روز زمان لازم بود تا پرداختی که از طریق دانشجویان و پس از مراجعه به بانک صورت گرفته در سیستم لحاظ شود که این مسئله با پرداخت الکترونیکی رفع شده است و با توجه به اینکه امسال برای نخستین بار شهریه ثابت و بدهی‌ها قبل از انتخاب واحد دانشجویان اخذ می‌شود، سیستم پرداخت الکترونیکی کارگشا خواهد بود.

زیاری با بیان اینکه خدمت‌رسانی به دانشجویان دانشگاه پیام نور یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مسئولان این دانشگاه است، اظهارکرد: امید است بانک صادرات در اجرای تعهدات خود کوشا بوده و ضمن ارائه امکانات بهتر به دانشگاه پیام نور زمینه‌های خدمت رسانی بهینه به قشر فرهیخته کشور را فراهم کند.

در ادامه عرفانی رییس هیات مدیره بانک صادرات نیز در این مراسم، گفت: بانک صادرات در این حرکت ارزشمند توانست ضمن انجام فعالیت‌های خود، رسالت اجتماعی و فرهنگی خود را نیز به منصه ظهور رساند.

وی افزود: در کنار سایر اقدامات ارزشمندی که بانک صادرات از سال 88 تاکنون برای دانشگاه پیام نور، اساتید و دانشجویان فرهیخته این دانشگاه انجام داده است، در آستانه آغاز سال تحصیلی تعداد یک میلیون و 200 هزار کارت اعتباری برای دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری صادر شده است.

وی گفت: در حال حاضر 370 دستگاه کارتخوان در مراکز پیام‌نور نصب شده است، البته تا آغاز سال تحصیلی در سایر مراکز و واحدهای پیام نور نیز نصب خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->