iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4559
چاپ

مهلت انتخاب رشته با آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد تمدید شد

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از تمدید مهلت انتخاب رشته با آزمون کارشناسی ناپیوسته تا روز چهارشنبه 20 شهریور ماه خبر داد.

به گزارش  خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناصر اقبالی با اعلام این خبر، گفت: داوطلبان مقطع کارشناسی ناپیوسته با آزمون که در آزمون سازمان سنجش شرکت کردند و تاکنون نتوانستند در دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنند، با مراجعه به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org می‌توانند جهت انتخاب رشته خود اقدام کنند.

وی در خصوص شرایط شرکت فارغ‌التحصیلان ممتاز مقطع کاردانی، اظهارکرد: این دسته از داوطلبان نیز می‌توانند در فرصت ایجاد شده جهت انتخاب رشته خود به سایت مذکور مراجعه کنند.

اقبالی در خصوص انتخاب رشته متقاضیان با آزمون کارشناسی ناپیوسته، اظهارکرد: داوطلبان می‌توانند حداکثر تا 10 رشته محل انتخاب و در فرم ثبت‌نام درج کنند.

وی تاکید کرد: چون این آخرین فرصت ثبت‌نام اینترنتی برای متقاضیان با آزمون کارشناسی ناپیوسته است به داوطلبان توصیه می‌شود هر چه سریعتر نسبت به ثبت‌نام آنلاین خود اقدام کنند تا در روزهای آخر دچار استرس یا مشکلی نشوند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در پایان به داوطلبان توصیه کرد در صورت مواجه شدن با هر سؤال یا ابهامی به سایت www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com مراجعه کنند و در قسمت پرسش و پاسخ، سؤال خود را مطرح کنند و یا به نشانی الکترونیکی این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

منبع: ایسنا


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->