بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2617
چاپ
 اعلام نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه‌ای و غیر انتفاعی تا ساعت 18 امروز

مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام نتایج نهایی آزمون ورودی دوره‌های کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌ای و موسسات غیر انتفاعی سال 92 تا ساعت 18 امروز روز چهارشنبه سوم مهر ماه خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو باخبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ با اشاره به پذیرفته شدن 185 هزار و 224 نفر در این آزمون، گفت: بر اساس برنامه زمانی فهرست اسامی این تعداد از پذیرفته‌شدگان تا ساعت 18 امروز چهارشنبه سوم مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

وی افزود: از تعداد کل پذیرفته شدگان نهایی 63 هزار و 210 نفر زن و 122 هزار و 14 نفر مرد هستند.

توکلی همچنین درباره نحوه ثبت‌نام پذیرفته شدگان در دانشگاه یا موسسه محل قبولی تصریح کرد: کلیه پذیرفته‌شدگان باید به منظور اطلاع از زمان ثبت‌نام در کد رشته محل قبولی ابتدا به سایت موسسه یا دانشگاه محل قبولی خود مراجعه و بر اساس برنامه زمانی اعلام شده توسط دانشگاه یا موسسه با در دست داشتن مدارک برای ثبت‌نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: در صورتی که دانشگاه محل قبولی فرد برنامه زمانی خاصی را برای ثبت‌نام اعلام نکند، این دسته از داوطلبان باید در یکی از روزهای دوشنبه هشتم مهر یا سه شنبه 9 مهر با به همراه داشتن مدارک برای ثبت‌نام اقدام کنند.

منبع :خبرگزاری ایسنا

 

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->