iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 5030
چاپ
میزان شهریه پذیرفته‌شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۲ اعلام شد

مرکز آزمون دانشگاه آزاد با انتشار راهنمای فارغ‌التحصیلان ممتاز کارشناسی این دانشگاه که با استفاده از امتیاز پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته پذیرفته شده‌اند، میزان شهریه این داوطلبان را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مرکز آزمون دانشگاه آزاد میزان شهریه ثابت و متغیر دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 92 ویژه فارغ‌‌التحصیلان مقطع کارشناسی که با استفاده از امتیاز پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته پذیرفته شده‌اند را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، میزان شهریه ثابت هر نیم‌سال تحصیلی برای تمام رشته‌های علوم انسانی 10 میلیون و 104 هزار و 710 ریال و برای تمام رشته‌های غیر از علوم انسانی 11 میلیون و 51 هزار و 800 ریال است.

همچنین شهریه متغیر هر واحد درسی نیز برای دروس نظری 712 هزار و 250 ریال و برای دروس عملی 962 هزار و 950 ریال است.

بنا بر این گزارش، شهریه هر واحد درسی پایان‌نامه نیز 3 میلیون و 469 هزار و 350 ریال است.

بر اساس این گزارش در راهنمای پذیرفته‌شدگان این دوره که بر روی سایت روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی http://www.pubr-azmoon.com/ قرار دارد آمده است این پذیرفته شدگان می‌توانند فردا نهم مهرماه با در دست داشتن مدارک لازم به واحدهای ذیربط که آدرس و نشانی آنها نیز در راهنما وجود دارد، مراجعه کنند.

شایان ذکر است اصل مدرک کارشناسی و اصل شناسنامه و دو برگ کپی از آن، اصل و  یک برگ کپی کارت ملی، 6 قطعه عکس و مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران را مشخص کند از جمله مدارک لازم برای ثبت‌نام این داوطلبان است.

منبع: خبرگزاري فارس


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->