بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2081
چاپ
ظرفیت پذیرش غیرحضوری حوزه‌های علمیه خواهران 2 برابر شد
ظرفیت پذیرش در شیوه آموزش غیرحضوری حوزه‌های علمیه خواهران در سال تحصیلی جاری 2 برابر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از این ظرفیت پذیرش امسال در شیوه آموزش غیرحضوری حوزه‌های علمیه خواهران، معادل سال گذشته حدود 300 نفر تعیین شده بود که با افزایش ظرفیت این تعداد به 604 نفر رسید.

تحصیل این عده از طلاب که دارای مدرک سطح دو (کارشناسی) هستند و برای تحصیل در مقطع سطح سه(کارشناسی ارشد) پذیرفته شده‌اند از طریق مرکز آموزش‌های غیرحضوری حوزه‌های علمیه خواهران در قم انجام می‌پذیرد.

مراحل جذب و گزینش داوطلبان در شیوه غیرحضوری مقطع سطح سه مانند سایر داوطلبان است و آنان باید در آزمون علمی و مصاحبه شرکت کنند.

امسال تعداد متقاضیان تحصیل در شیوه آموزش غیرحضوری حوزه‌های علمیه خواهران حدود 2هزار و 300 نفر اعلام شده است. براین اساس بیشترین پذیرفته‌شدگان در شیوه آموزش غیرحضوری بر اساس تمایل خود به ترتیب در رشته‌های تفسیر و علوم قرآنی، فقه و اصول و تاریخ اسلام ثبت نام شده‌اند.

داوطلبان تحصیل در مقطع تحصیلی سطح سه جهت اطلاع از وضعیت قبولی خود می‌توانند به صفحه معاونت آموزش در پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران با نشانی www.whc.ir مراجعه و با وارد کردن شماره داوطلبی و کد رهگیری اطلاعات مورد نظر را به دست بیاورند.

منبع: خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->