بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4892
چاپ

مرکز آزمون دانشگاه آزاد میزان شهریه دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته و دوره دکتری تخصصی این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش گروه علمی باشگاه خبرنگاران؛ مرکز آزمون دانشگاه آزاد میزان شهریه دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته و دوره دکتری تخصصی این دانشگاه را بر روی سایت مرکز آزمون به نشانی اینترنتی http://www.pubr-azmoon.com/ قرار داد.

بر اساس اعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد میزان شهریه ثابت هر نیم‌سال تحصیلی برای تمام رشته‌های علوم انسانی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۲ دانشگاه آزاد ۱۰ میلیون و ۱۰۴ هزار و ۷۱۰ ریال و برای رشته‌های غیر از علوم انسانی ۱۱ میلیون و ۵۱ هزار و ۸۰۰ ریال است.

همچنین شهریه متغیر هر واحد درسی در این دوره به ازای دروس نظری ۷۱۲ هزار و ۲۵۰ ریال و برای دروس عملی ۹۶۲ هزار و ۹۵۰ ریال است.

شهریه هر واحد درسی پایان‌نامه نیز در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ۳۴۶۹ هزار و ۳۵۰ ریال است.

بر اساس این گزارش، میزان شهریه ثابت هر نیم سال تحصیلی در دوره دکتری نیز برای رشته‌های علوم انسانی غیر بورسیه ۲۶ میلیون و ۵۰۹ هزار و ۹۳۰ ریال و برای رشته‌های علوم انسانی بورسیه ۳۱ میلیون و ۳۷۵ هزار و ۱۴۰ ریال است.

همچنین میزان شهریه ثابت رشته‌های غیر از علوم انسانی در دوره دکتری تخصصی برای داوطلبان غیر بورسیه ۳۹ میلیون و ۶۴۵ هزار و ۶۳۰ ریال و برای داوطلبان بورسیه ۴۶ میلیون و ۹۲۱ هزار و ۷۵۰ ریال است.

همچنین شهریه متغیر هر واحد درسی در مقطع دکتری تخصصی برای دروس نظری در مورد داوطلبان غیربورسیه دو میلیون و ۶۴۸ هزار و ۶۵۰ ریال و برای داوطلبان بورسیه ۳ میلیون و ۱۳۴ هزار و ۹۱۰ ریال است.

شهریه متغیر هر واحد درسی در دوره‌ دکتری تخصصی برای دروس عملی نیز برای داوطلبان غیر بورسیه ۳ میلیون و ۱۷۸ هزار و ۲۷۰ ریال و برای داوطلبان بورسیه ۳ میلیون و۷۶۱ هزار و ۸۷۰ ریال است.

شهریه هر واحد درسی پایان نامه نیز برای دانشجویان غیر بورسیه ۸ میلیون و ۹۹۰ هزار و ۵۶۰ ریال و برای دانشجویان بورسیه ۱۰ میلیون و ۶۴۰ هزار و ۶۲۰ ریال است.

شایان ذکر است، نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ساعت ۱۴ امروز اعلام می‌شود.

 منبع: پرتال استخدامی کشور

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->