iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 7484
چاپ

مرکز آزمون دانشگاه آزاد میزان شهریه دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته و دوره دکتری تخصصی این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش گروه علمی باشگاه خبرنگاران؛ مرکز آزمون دانشگاه آزاد میزان شهریه دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته و دوره دکتری تخصصی این دانشگاه را بر روی سایت مرکز آزمون به نشانی اینترنتی http://www.pubr-azmoon.com/ قرار داد.

بر اساس اعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد میزان شهریه ثابت هر نیم‌سال تحصیلی برای تمام رشته‌های علوم انسانی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۲ دانشگاه آزاد ۱۰ میلیون و ۱۰۴ هزار و ۷۱۰ ریال و برای رشته‌های غیر از علوم انسانی ۱۱ میلیون و ۵۱ هزار و ۸۰۰ ریال است.

همچنین شهریه متغیر هر واحد درسی در این دوره به ازای دروس نظری ۷۱۲ هزار و ۲۵۰ ریال و برای دروس عملی ۹۶۲ هزار و ۹۵۰ ریال است.

شهریه هر واحد درسی پایان‌نامه نیز در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ۳۴۶۹ هزار و ۳۵۰ ریال است.

بر اساس این گزارش، میزان شهریه ثابت هر نیم سال تحصیلی در دوره دکتری نیز برای رشته‌های علوم انسانی غیر بورسیه ۲۶ میلیون و ۵۰۹ هزار و ۹۳۰ ریال و برای رشته‌های علوم انسانی بورسیه ۳۱ میلیون و ۳۷۵ هزار و ۱۴۰ ریال است.

همچنین میزان شهریه ثابت رشته‌های غیر از علوم انسانی در دوره دکتری تخصصی برای داوطلبان غیر بورسیه ۳۹ میلیون و ۶۴۵ هزار و ۶۳۰ ریال و برای داوطلبان بورسیه ۴۶ میلیون و ۹۲۱ هزار و ۷۵۰ ریال است.

همچنین شهریه متغیر هر واحد درسی در مقطع دکتری تخصصی برای دروس نظری در مورد داوطلبان غیربورسیه دو میلیون و ۶۴۸ هزار و ۶۵۰ ریال و برای داوطلبان بورسیه ۳ میلیون و ۱۳۴ هزار و ۹۱۰ ریال است.

شهریه متغیر هر واحد درسی در دوره‌ دکتری تخصصی برای دروس عملی نیز برای داوطلبان غیر بورسیه ۳ میلیون و ۱۷۸ هزار و ۲۷۰ ریال و برای داوطلبان بورسیه ۳ میلیون و۷۶۱ هزار و ۸۷۰ ریال است.

شهریه هر واحد درسی پایان نامه نیز برای دانشجویان غیر بورسیه ۸ میلیون و ۹۹۰ هزار و ۵۶۰ ریال و برای دانشجویان بورسیه ۱۰ میلیون و ۶۴۰ هزار و ۶۲۰ ریال است.

شایان ذکر است، نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ساعت ۱۴ امروز اعلام می‌شود.

 منبع: پرتال استخدامی کشور


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->