iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 3544
چاپ

مرکز آزمون دانشگاه آزاد ضوابط و جزئیات مربوط به بورسیه پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد را اعلام کرد.

به گزارش  خبرگزاری فارس، ضوابط مربوط به بورسیه پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بر روی سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی http://www.pubr-azmoon.com/ قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، متقاضیان استفاده از بورس تحصیلی پس از قبولی قطعی در دوره دکتری تخصصی می‌توانند با مراجعه به سایت استخدام اینترنتی دانشگاه آزاد به نشانی http://jazb.iau.ir

نسبت به ارائه درخواست و انجام مراحل بورسیه خود با توجه به ضوابط اقدام کرده و از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی دانشگاه خودداری کنند.

بنابراین گزارش، دانشگاه آزاد پس از پایان مهلت مقرر برابر آئین نامه‌های جاری، تقاضاها را مورد رسیدگی قرار داده و در صورت انطباق با شرایط، زمان مصاحبه را که منحصرا برای پذیرش بورسیه انجام می‌شود، به اطلاع داوطلبان می‌رساند.

بر اساس این اطلاعیه، دانشجوی بورسیه مکلف است برابر مقررات در هر یک از واحدهای دانشگاهی در سراسر کشور بنا به تشخیص شورای بورس سازمان مرکزی دانشگاه بدون عذر و بهانه‌ای به انجام وظایف دانشگاهی محوله ادامه دهد، مگر آن که قبلاً در مورد محل خدمت او توافق حاصل شده باشد.

در تذکر این آئین نامه آمده است، کسانی که در استخدام سازمان‌ها یا نهادهای دیگر باشند نمی‌توانند بورسیه دانشگاه آزاد اسلامی شوند.

همچنین تمام دانشجویان دوره دکترای تخصصی که بورسیه می‌شوند یا به طور آزاد ثبت نام می‌کنند باید به طور تمام وقت به تحصیل در دوره دکترای اشتغال داشته باشند.

منبع: خبرگزاری فارس


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->