iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 3873
چاپ

مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کنکور 92 تمدید شد/ انتشار اصلاحیه تکمیل ظرفیت

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال 92 تا پایان روز سه‌شنبه 14 آبان ماه خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی»‌ خبرگزاری دانشجویا ایران (ایسنا)، با اشاره به اصلاحات اعلام شده در خصوص برخی رشته‌های مندرج در اطلاعیه قبلی تکمیل ظرفیت و همچنین رشته‌های جدید این آزمون، گفت: به منظور مساعدت برای درج کد رشته محل‌های انتخابی از سوی داوطلبان مهلت انتخاب کدرشته محل‌ها و ثبت آنها تا روز سه شنبه 14 آبان ماه تمدید شد.

وی افزود: داوطلبان باید بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و همچنین با توجه به کد رشته محل‌های تحصیلی در اطلاعیه‌ای که از ساعاتی دیگر بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org‌ قرار می‌گیرد نسبت به ثبت حداکثر 10 کد رشته محل اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه ثبت کد رشته محل‌ها صرفا از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌شود، اظهار کرد: همچنین داوطلبانی که پیش از این فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کرده‌اند در صورت تمایل می‌توانند با توجه به مندرجات اطلاعیه امروز نسبت به ویرایش اطلاعات خود حداکثر تا ساعت 24 روز سه شنبه 14 آبان ماه اقدام کنند.

منبع: ایسنا


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->