iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 5536
چاپ

مهلت ثبت‌نام همه وام‌های دانشجویی تمدید شد / نیمی از تقاضاها مربوط به وام شهریه است

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تمدید مهلت ثبت‌نام همه وام‌های دانشجویی تا روز دوشنبه 20 آبان ماه خبر داد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مهندس کیوان مرادیان با بیان اینکه دانشجویان مقاطع تحصیلی مختلف تا 20 آبان ماه فرصت دارند تا برای دریافت انواع وام‌های 20گانه صندوق به دانشگاه‌های خود مراجعه کنند، اظهار کرد: دانشگاه‌ها نیز ضمن تعهد جهت ثبت‌نام از دانشجویان مراجعه‌کننده،‌ تا همین تاریخ فرصت دارند تا لیست اسامی متقاضیان جدید را به صندوق معرفی کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون 250 هزار نفر متقاضی دریافت وام‌های صندوق بوده‌اند که نیمی از آنها متقاضیان دریافت وام شهریه هستند،‌ عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود تا در فرصت تمدید شده تعداد متقاضاین به 350 هزار نفر افزایش یابد.

مرادیان اعتبار در نظر گرفته شده برای وام شهریه دانشجویی در نیمسال اول سال تحصیلی جاری را 90 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: معادل همین میزان نیز برای نیمسال دوم اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی افزود: تاکنون حدود 70 میلیارد تومان از اعتبار وام شهریه در بین دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مختلف اعم از دانشگاه پیام نور، علمی کاربردی و غیره توزیع شده است و 25 میلیارد تومان مابقی نیز با ثبت‌نام متقاضیان جدید در بین دانشگاه‌ها توزیع می‌شود.

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: علاوه بر وام شهریه،‌همچنین طی نیمسال جاری اعتباری حدود 75 میلیارد تومان از انواع تسهیلات صندوق به صورت وام در اختیار دانشجویان سراسر کشور قرار خواهد گرفت.

دانشجویان جهت کسب اطلاع بیشتر از انواع وام‌های صندوق رفاه و مبالغ آن می‌توانند به سامانه صندوق رفاه دانشجویان مراجعه نمایند.

منبع: ایسنا


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->