بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2174
چاپ

مهلت ثبت‌نام همه وام‌های دانشجویی تمدید شد / نیمی از تقاضاها مربوط به وام شهریه است

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تمدید مهلت ثبت‌نام همه وام‌های دانشجویی تا روز دوشنبه 20 آبان ماه خبر داد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مهندس کیوان مرادیان با بیان اینکه دانشجویان مقاطع تحصیلی مختلف تا 20 آبان ماه فرصت دارند تا برای دریافت انواع وام‌های 20گانه صندوق به دانشگاه‌های خود مراجعه کنند، اظهار کرد: دانشگاه‌ها نیز ضمن تعهد جهت ثبت‌نام از دانشجویان مراجعه‌کننده،‌ تا همین تاریخ فرصت دارند تا لیست اسامی متقاضیان جدید را به صندوق معرفی کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون 250 هزار نفر متقاضی دریافت وام‌های صندوق بوده‌اند که نیمی از آنها متقاضیان دریافت وام شهریه هستند،‌ عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود تا در فرصت تمدید شده تعداد متقاضاین به 350 هزار نفر افزایش یابد.

مرادیان اعتبار در نظر گرفته شده برای وام شهریه دانشجویی در نیمسال اول سال تحصیلی جاری را 90 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: معادل همین میزان نیز برای نیمسال دوم اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی افزود: تاکنون حدود 70 میلیارد تومان از اعتبار وام شهریه در بین دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مختلف اعم از دانشگاه پیام نور، علمی کاربردی و غیره توزیع شده است و 25 میلیارد تومان مابقی نیز با ثبت‌نام متقاضیان جدید در بین دانشگاه‌ها توزیع می‌شود.

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: علاوه بر وام شهریه،‌همچنین طی نیمسال جاری اعتباری حدود 75 میلیارد تومان از انواع تسهیلات صندوق به صورت وام در اختیار دانشجویان سراسر کشور قرار خواهد گرفت.

دانشجویان جهت کسب اطلاع بیشتر از انواع وام‌های صندوق رفاه و مبالغ آن می‌توانند به سامانه صندوق رفاه دانشجویان مراجعه نمایند.

منبع: ایسنا

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->