iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 3951
چاپ
رئیس جدید مرکز جذب وزارت علوم
فراخوان جذب هیات علمی دائمی می شود
رئیس مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم از احتمال دائمی شدن فراخوان جذب هیأت علمی به منظور ارسال تقاضای داوطلبان جذب در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، روز گذشته علی مقاری با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در کسوت رئیس مرکز جذب هیأت علمی این وزارتخانه منصوب شد.

وی در نخستین گفتگوی خود به برخی برنامه های مرکز جذب هیأت علمی اشاره کرد و گفت: در برخی فرایندهای جذب هیأت علمی باید اصلاحاتی اعمال شود.

رئیس مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم درباره احتمال بروز تغییرات در هفتمین فراخوان جذب هیأت علمی، اظهار داشت: تغییراتی در این فراخوان ایجاد نخواهد شد.

مقاری درباره یک تغییر بزرگ در روند جذب هیأت علمی، گفت: احتمال دارد دو مرحله ای بودن فراخوان جذب حذف و ارسال تقاضای افراد به مرکز جذب دائمی شود.

به گفته رئیس مرکز جذب هیأت علمی، با این روند هر زمان که داوطلبان متقاضی باشند می توانند نسبت به ارسال درخواست اقدام کنند.

به گزارش مهر، فرایند فراخوان جذب هیأت علمی در وزارت علوم طی دو مرحله صورت می گیرد و مرکز جذب وزارت علوم در فراخوان شهریورماه و بهمن ماه اقدام به دریافت نیازهای دانشگاهها و تقاضای داوطلبان برای جذب هیأت علمی می کند.

منبع: خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->