iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4099
چاپ

تصمیم جدید سازمان سنجش درپی بروز نقص فنی سامانه پرداخت الکترونیکی آزمون ارشد

سازمان سنجش در پی پاره‌ای مشکلات در سیستم‌های پرداخت الکترونیکی در ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد 93 اعلام کرد: به محض پایان زمان ثبت‌نام و مغایرت‌گیری با بانک‌ها نسبت به برگشت مبالغی که به واسطه مشکلات بانک، از حساب متقاضیان کسر شده است، اقدام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش، به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده که تا روز دوشنبه 27 آبان ماه بتوانند نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

بنابراین کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

ضمنا آن دسته از داوطلبانی که قبلا در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند در صورت تمایل می‌توانند تا ساعت 24 فردا دوشنبه 27 آبان ماه نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند.

بر اساس این گزارش به دلیل بروز اشکال فنی در هنگام تهیه و خرید کارت اعتباری ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد سال 1393، برای برخی از داوطلبان زمان خرید کارت اعتباری، هزینه چند کارت محاسبه شده بود.

منبع: ایسنا


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->