iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4814
چاپ
تمدید مهلت پذیرش دوره های کاردانی علمی کاربردی تا 8 دی ماه
به منظور مساعدت برای متقاضیان پذیرش در دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای آموزش مهارتی بهمن ماه 92 دانشگاه جامع علمی کاربردی که تاکنون در این دوره ها ثبت نام نکرده اند، مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز یکشنبه 8 دی ماه تمدید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی بهمن ماه 92 دانشگاه جامع علمی کاربردی در چهار گروه آزمایشی شامل گروه صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات، فرهنگ و هنر برای 330 رشته و 5 هزار و 112 کد رشته محل از روز چهارشنبه 27 آذرماه آغاز شده است.

تاکنون 102 هزار و 850 نفر در این دوره ثبت نام کرده اند.

ثبت نام برای پذیرش در این دوره از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش انجام می شود و گزینش دانشجو در هر یک از کد رشته های تحصیلی بر اساس معدل مندرج در گواهینامه دیپلم، نوع دیپلم، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمنداگان و بومی بودن بر اساس ضوابط صورت می گیرد. ظرفیت پذیرش در این دوره 254 هزار و 200 نفر است.

هر داوطلب باید برای ثبت نام پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 106 هزار ريال به عنوان وجه ثبت نام در این دوره شرکت کنند. نتایج پذیرش در این دوره در بهمن ماه اعلام می شود و داوطلبان می توانند دوره خود را برای نیمسال تحصیلی دوم 93 - 92 بهمن آغاز کنند.

منبع:خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->