بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1822
چاپ
برگزاری آزمون جامع دانشگاه علامه در بهمن/ رد دریافت شهریه بابت آزمون
معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: براساس آیین نامه دکتری دانشجویی که دوبار نتواند آزمون جامع را طی کند اخراج می شود و دریافت شهریه بابت شرکت در بار سوم آزمون صحت ندارد.

نادر نعمت‌اللهی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره برگزاری آزمون جامع برای دانشجویان دکتری گفت: براساس قانون آموزش عالی و طبق آیین نامه دکتری، آن دسته از دانشجویان دکتری که دوبار در آزمون جامع شرکت کنند و  در هر دو بار نتوانند با موفقیت آن را بگذارند اخراج می شوند و دیگر آزمونی برای آنها برگزار نمی شود .

وی با رد دریافت شهریه از دانشجویان دکتری بابت برگزاری بار سوم آزمون جامع گفت: این موضوع که عنوان شده است برخی از گروه های آموزشی بابت برگزاری بار سوم آزمون جامع از دانشجویان شهریه گرفته اند صحت ندارد و دانشجو بعد از اینکه نتواند دوبار آزمون جامع را طی کند طبق آیین نامه اخراج می شود .

معاون آموزشی دانشگاه علامه تصریح کرد: آزمون جامع دانشجویانی که مجاز به شرکت در دومین آزمون جامع خود هستند در تاریخ 2 و 5 بهمن ماه سال جاری رأس ساعت 9 صبح در محل دانشکده‌های ذیربط برگزار می شود.

نعمت اللهی افزود: آزمون جامع دانشجویانی که در نوبت اول مجاز به شرکت در این آزمون شده اند نیز  21 و 24 خرداد ماه سال 93 برگزار می شود.

منبع:خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->