iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4937
چاپ

 

 

 

تصمیم جدید دانشگاه آزاد برای انتخاب استاد راهنما/ پذيرش دانشجوي پژوهش محور
هيات رئيسه دانشگاه آزاد مصوب کرد تمامي واحدهاي دانشگاه آزاد باید از اعضاي هيات علمي واحدهاي مختلف این دانشگاه به منظور راهنمايي رساله هاي تحصيلي مقاطع ارشد و دکتری استفاده کنند و تنها در شرايط خاص، انتخاب استاد راهنما و مشاور از بين اساتید خارج از دانشگاه آزاد بلامانع است.

به گزارش خبرگزاری مهر، در اين جلسه، مقرر شد تمامي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي كه مجوز اجراي دوره هاي تحصيلات تكميلي را دارند، از اعضاي هيات علمي واحدهاي مختلف این دانشگاه واجد شرايط در دوره هاي تحصيلات تكميلي (ارشد و دكتري) به منظور راهنمايي رساله هاي تحصيلي استفاده كنند و در شرايط خاص با تأييد هر واحد دانشگاهي مجري، دوره هاي تحصيلي تكميلي انتخاب استاد راهنما و مشاور از بين متخصصان با مدرك دكتري خارج از دانشگاه آزاد اسلامي نيز بلامانع است.

هیات رئیسه دانشگاه آزاد همچنین حذف محدوديت سني براي پذيرش دانش آموختگان ممتاز بدون آزمون در مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري را تصویب کرد.

همچنين در اين جلسه راه اندازي كميته اي با مسئوليت معاونت پ‍‍ژوهش و فناوري و با عضويت معاونان آموزشي و مركز آزمون به منظور تهيه دستورالعمل پيشنهادي براي پذيرش دانشجوي پژوهش محور به تصويب رسيد.

ميرزاده در اين نشست تأكيد كرد: به رغم تعدد واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي، اين مجموعه آموزشي تنها يك هويت واحد دارد و واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي موظف به همكاري با هم هستند.

وي افزود: هر گونه انحصار و محدوديت در واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي براي استفاده از اساتيد ساير واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي بايد برداشته شود.

منبع:خبرگزاری مهر

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->