iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4529
چاپ

 

 

 

آخرین مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد تا ۱۵ دی ماه

خبرگزاری آنا: مدیر کل دفتر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی از مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر تا ۱۵ دی ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حسین نصیرزاده با اعلام این خبر، گفت: دانشجویان واجد شرایط با مراجعه به سایت شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.esargaran.iau.ir  می توانند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

نصیرزاده با اشاره به موارد آیین نامه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر، اظهار داشت: هرگونه درخواست مبنی بر انتقال توام با تغییر رشته و یا گرایش و همچنین تقاضا برای میهمانی از ترم اول امکان پذیر نیست.

وی با اشاره به موارد ممنوعیت آیین نامه، گفت: این آیین نامه شامل دوره دکتری تخصصی، پذیرش بدون آزمون، پذیرش در واحدها و مراکز بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی نمی باشد.

نصیرزاده همچنین افزود: هرگونه درخواست که خارج از آیین نامه و دستورالعمل اجرایی نقل و انتقالات باشد، مورد بررسی قرار نمی گیرد.

وی با بیان این که برای سومین دوره متوالی نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از طریق اداره کل امور شاهد و ایثارگر صورت می پذیرد، خاطرنشان کرد: پس از بررسی مدارک ارسالی دانشجویان ظرف مدت یک هفته نتیجه درخواست آنان از طریق سایت به اطلاع افراد خواهد رسید.

منبع:خبرگزاری آنا

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->