بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2259
چاپ

 

 

 

آخرین مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد تا ۱۵ دی ماه

خبرگزاری آنا: مدیر کل دفتر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی از مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر تا ۱۵ دی ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حسین نصیرزاده با اعلام این خبر، گفت: دانشجویان واجد شرایط با مراجعه به سایت شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.esargaran.iau.ir  می توانند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

نصیرزاده با اشاره به موارد آیین نامه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر، اظهار داشت: هرگونه درخواست مبنی بر انتقال توام با تغییر رشته و یا گرایش و همچنین تقاضا برای میهمانی از ترم اول امکان پذیر نیست.

وی با اشاره به موارد ممنوعیت آیین نامه، گفت: این آیین نامه شامل دوره دکتری تخصصی، پذیرش بدون آزمون، پذیرش در واحدها و مراکز بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی نمی باشد.

نصیرزاده همچنین افزود: هرگونه درخواست که خارج از آیین نامه و دستورالعمل اجرایی نقل و انتقالات باشد، مورد بررسی قرار نمی گیرد.

وی با بیان این که برای سومین دوره متوالی نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از طریق اداره کل امور شاهد و ایثارگر صورت می پذیرد، خاطرنشان کرد: پس از بررسی مدارک ارسالی دانشجویان ظرف مدت یک هفته نتیجه درخواست آنان از طریق سایت به اطلاع افراد خواهد رسید.

منبع:خبرگزاری آنا

 

 

 

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->