iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4440
چاپ

 

 

 

اطلاعیه تکمیل ظرفیت کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای امروز منتشر می‌شود

اطلاعیه سازمان سنجش درباره زمان و نحوه ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی ساعت ۱۸ امروز منتشر می‌شود.


 

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان و نحوه ثبت‌نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای( آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای) ساعت 18 امروز یکشنبه 15 دی‌ماه بر روی سایت این سازمان به نشانی الکترونیکی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

داوطلبانی که در آزمون‌ دوره‌های کاردانی نظام جدید برای دانشگاه فنی و حرفه‌ای (آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای) و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی 92 شرکت کردند (اعم از حاضران و غایبان) و نیز داوطلبانی که در این آزمون ثبت‌نام نکرده‌اند، بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در اطلاعیه از فردا دوشنبه 16 دی‌ماه آغاز می‌شود.

بر اساس اطلاعیه تکمیل ظرفیت بهمن 92، پذیرش در این دوره‌ها در برخی از کد رشته‌های تحصیلی دانشگاه فنی و حرفه‌ای و دانشکده‌های فنی و حرفه‌ای بر اساس نمره آزمون و برخی کدرشته‌های تحصیلی موسسات غیرانتفاعی و غیر دولتی منحصرا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم)، صورت می‌گیرد.

تمام داوطلبان می‌توانند بر اساس ضوابط منتشر شده، از روز دوشنبه 16 دی ماه تا شنبه 21 دی ماه به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه و پس از پرداخت 35 هزار ریال وجه مربوط نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند.

ظرفیت پذیرش این دوره، 85 هزار و 457 نفر است که تعداد 680 نفر دوره‌‌های روزانه، 444 نفر دوره‌های شبانه دانشگاه فنی و حرفه‌ای آموزشکده‌های فنی و حرفه‌‌ای و 84 هزار و 333 نفر برای مؤسسات آموزش‌های غیرانتفاعی و غیر دولتی پذیرش می‌شوند.

منبع: خبرگزاری فارس

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->