iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 3724
چاپ

 

 

 

ثبت نام رشته های کاردانی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون از ساعت ۱۴ امروز آغاز می شود

خبرگزاری آنا: ثبت نام بدون آزمون رشته های کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۴ امروز سه شنبه آغاز می شود.

ناصر اقبالی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، گفت:داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی در ادامه افزود: هر داوطلب می تواند با تهیه یک کارت اعتباری یک رشته/محل را انتخاب و ثبت نام خود را انجام دهد.

رییس مرکز آزمون گفت: داوطلبان پس از ثبت نام اینترنتی با در دست داشتن پرینت ثبت نام خود می توانند 48 ساعت بعد از این اقدام در ساعات اداری به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه تا ثبت نام قطعی خود را در واحد مربوطه انجام دهند.

رئیس مرکز آزمون در ادامه تأکید کرد: با توجه به اینکه ثبت نام در مقطع کاردانی به منزله پذیرش قطعی می باشد، لذا پس از ثبت نام، امکان اصلاح وجود ندارد و باید داوطلبان نسبت به انتخاب رشته/محل خود دقت لازم را داشته باشند اما اگر داوطلبی بخواهد در رشته/محل دیگری نیز پذیرش شود، می تواند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام خود در رشته و محل جدید اقدام کند.

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه ثبت نام دوره های بدون آزمون بصورت اینترنتی صورت می گیرد به داوطلبان توصیه می شود در صورت مواجه با هر نوع سوال یا ابهامی بلافاصله به سایت www.pubr-azmoon.com مراجعه و با طرح سوال خود در بخش پرسش و پاسخ منتظر پاسخگویی کارشناسان مرکز آزمون باشند.

منبع:خبرگزاری آنا

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->