بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2291
چاپ
رتبه اول تربیت مدرس در بیوتکنولوژی/ ورود به باشگاه 500 دانشگاه برتر
رئیس دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به رتبه این دانشگاه در رشته های مختلف گفت: دانشگاه ما مولود انقلاب است و در رشته بیوتکنولوژی رتبه اول و در رشته نانوتکنولوژی رتبه دوم را در دو سال اخیر کسب کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر بیژن رنجبر امروز در مراسم تجلیل از برگزیدگان المپیاد علمی دانشجویان اظهار داشت: دانشگاه تربیت مدرس در میان بیش از 3200 دانشگاه جهان رتبه 423 را کسب کرده است.

وی افزود: دانشگاه وارد باشگاه 500 دانشگاه برتر دنیا در رتبه بندی لایدن هلند شده است و در زمینه شیمی نیز در میان یک درصد برتر دنیا قرار دارد.

رئیس دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به جذب افراد برگزیده المپیادی خاطرنشان کرد: در سال 91 تعداد 11 المپیادی و در سال 92 هم تعداد 6 المپیادی در دانشگاه تربیت مدرس ادامه تحصیل داده اند.

در ادامه این مراسم دکتر احمد پارسیان نماینده اساتید طراح سئوال المپیاد علمی دانشجویان گفت: می گویند اولین دوره که از سال 75 برگزار شد به شناسایی دانشجویان خوب و برتر انجامید و آنها به آنسوی آب رفتند. من با رفتن دانشجویان برای آموزش و یادگیری مخالف نیستم اما انتطار من از حاکمان دولتی این است که امکاناتی فراهم کنند که این افراد با دست پر بازگردند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از دلایل عدم بازگشت آنها مشکلات اقتصادی است. اساتید جوان در خارج از کشور به محض استخدام با سیلی از پیشنهادات مالی برای دریافت وام و خرید خانه مواجه می شوند اما در اینجا استاد جوان با مشکل تامین مسکن مواجه است که از وزیر می خواهیم این تسهیلات را فراهم کند.

پارسیان اظهار داشت: البته آنهایی که بازنمی گردند هم می توانند خدمت کنند و می توان از خدمات علمی آنها به صورت کوتاه مدت و در تابستان استفاده کرد.

وی خواستار مشارکت هر چه بیشتر انجمن های علمی مرتبط با 17 رشته المپیادی شد و گفت: وقت آن رسیده که المپیاد به یک نهاد مستقل ارتقاء یابد.

منبع:خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->