بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2072
چاپ

 

 

 

جریمه های دانشجویان بدهکار/ وام مقاطع بالای تحصیلی به بدحسابها تعلق نمی‎‌گیرد
رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: دانشجویانی که در دوره کارشناسی به صندوق رفاه دانشجویان بدهکار باشند و حدود 4 الی 5 سال از فارغ التحصیلی آنها گذشته باشد و تسویه نکرده باشند در صورتی که در مقطع بالاتر پذیرفته شوند نمی‌توانند از تسهیلات صندوق استفاده کنند.

کیوان مرادیان در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص بدهی دانشجویان فارغ التحصیل به صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: دانشجویان بدهکار به میزان تاخیری که دارند باید جریمه پرداخت کنند، یکی از دلایل سختگیری صندوق رفاه این است که منابع عظیمی که دراختیار دانشجویان قرار می گیرد باید به صندوق بازگردد اگر این کار صورت نگیرد روند افزایشی در وام ها وجود نخواهد داشت.

وی ادامه داد: برای باز پرداخت وام های دانشجویی به میزان تاخیری که دارند فرمول هایی طراحی شده است. به عنوان مثال دانشجویان کارشناسی  که حدود 4 الی 5 سال از زمان فارغ التحصیلی آنها گذشته باشد و به صندوق بدهکار باشند در صورتی که در مقطع بالاتر پذیرفته شوند نمی‌توانند دیگر از تسهیلات صندوق استفاده کنند.

مرادیان تصریح کرد: استفاده از تسهیلات برای این دانشجویان منوط به پرداخت کل مبلغ بدهی و جریمه آن است در صورتی که دانشجویی به موقع وام دریافتی خود را پرداخت کرده باشد می‌تواند در صورت قبولی در مقطع بالاتر در بین اقساط قبلی خود، وام جدید از صندوق دریافت کند.

وی افزود: ‌البته دانشجویانی هم که در پرداخت بدهی خود به صندوق کمتر از یک سال تاخیر دارند جریمه شان این است که به اندازه شش ماه اقساط آخر را زودتر از موعد پرداخت کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

 

 

 

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->