iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 5854
چاپ

 

 

 

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری تخصصی پزشکی/ آمار ثبت نام در دستیاری
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به اعلام نتایج آزمون دکتری تخصصی پزشکی گفت: نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی پزشکی (Ph.D) در ساعت 18 رو یکشنبه 6 بهمن ماه 92 اعلام می شود.

دکتر غلامرضا حسن زاده در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون دکتری تخصصی Ph.D رشته هاي علوم پايه پزشكي و بهداشت، طب سنتي، تاريخ علوم پزشكي، مواد دنداني و سلامت دهان و دندانپزشكي اجتماعي سال تحصيلي 93 - 92 در 16 آبان ماه با حضور 7 هزار داوطلب برگزار شد و مرحله دوم آزمون که به صورت مصاحبه بود نیز در روزهای 7 تا 18 دی ماه انجام گرفت.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام دانشگاهها ظرفیت پذیرش در مجموع دانشگاه های علوم پزشکی، داﻧﺸﮕﺎه ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺑﻘﻴﻪ الله، ﺷﻌﺐ ﺑﻴﻦ اﻟﻤﻠﻞ داﻧﺸﮕﺎﻫﻬﺎي ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ، داﻧﺸﮕﺎه آزاد اﺳﻼﻣﻲ و طب سنتی یک هزار و 206 نفر در  58 رشته تخصصی اعلام شده است و تاکنون نیز تغییری در میزان ظرفیت پذیرش نداشته ایم.

حسن زاده اظهار داشت: نتایج نهایی آزمون در روز 6 بهمن اعلام می شود و کارنامه داوطلبان در نیمه اول اسفندماه منتشر خواهد شد.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی همچنین درباره آمار ثبت نام کنندگان در چهل و یکمین دوره آزمون دستیاری گفت: این این دوره 15 هزار و 200 نفر ثبت نام کرده اند که نسبت به دوره گذشته تغییر چندانی نداشته است.

وی یادآور شد: چهل و یکمین دوره آزمون دستیاری پزشکی در اردیبهشت ماه 93 برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->