iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 5710
چاپ

آگهی جذب نیرو در شرکت فولاد کاوه جنوب کیش

 شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحد فولاد سازی تعداد 170 نفر از داوطلبان واجد شرایط در مقطع تحصیلی کاردانی در رشته ها و گرایشهای به شرح ذیل از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی/ تخصصی، انجام معاینات طب صنعتی بصورت قرارداد مدت معین در چارچوب مقررات قانون کار و  بیمه تامین اجتماعی مناطق ویژه اقتصادی صنعتی دعوت به همکاری نماید.

جدول رشته های تحصیلی مورد نیاز

ردیف

مدرک تحصیلی مورد نیاز

رشته تحصیلی

جنسیت

تعداد نفرات

گرایش

1

فوق دیپلم

مکانیک

مرد

45

خودرو/ سیالات/ تاسیسات/ ماشین آلات/ ساخت و تولید

2

برق

مرد

30

قدرت/ صنعتی/ الکترونیک / مخابرات/ کنترل و ابزاردقیق

3

مواد

مرد

65

همه گرایشها

4

شیمی

مرد

30

همه گرایشها

 

الف- شرایط شرکت در آزمون:

 1. تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
 2. متدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور(مصرح در قانون اساسی)
 3. دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی
 4. عدم اشتهار به فساد اخلاقی ، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه موثر کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تائید مراجع ذیصلاح)
 5. نداشتن تعهد خدمت در دستگاه ها، موسسات و شرکت های دولتی در زمان دعوت به کار
 6. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
 7. داشتن تندرستی  و توانایی کامل به تایید مرکز طب کار
 8. در شرایط یکسان اولویت جذب با پرسنل بومی و یا ساکن استان هرمزگان  می باشد.

1-8:بومی استان یا شهرستان به فردی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط زیر باشد:

الف:محل تولد یا محل صدور شناسنامه فرد یکی از شهرستان های تابعه استان هرمزگان ذکر شده باشد.

ب:حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و دانشگاه) فرد متقاضی در یکی از شهرستان های تابعه استان هرمزگان طی شده باشد.

 1. داشتن حداقل معدل تحصیلی 13 ضروری می باشد.
 2. سن قابل قبول در زمان ثبت نام برای متقاضیان 25 سال تمام تا تاریخ 01/11/92 می باشد. در صورت داشتن سابقه مرتبط با فولادسازی حداکثر دو سال به سن قابل قبول اضافه میگردد.
 3.   محل خدمت کلیه افراد در شرکت فولاد کاوه جنوب کیش واقع در بندرعباس کیلومتر 13 جاده بندر شهید رجایی می باشد.
 4.   شرکت کنندگان در آزمون صرفاً باید دارای مدرک سطح مربوطه باشند. در صورت داشتن مدرک بالاتر در هر مرحله از استخدام از ادامه همکاری با آنها ممانعت بعمل خواهد آمد . و فرد حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
 5. 13.    اخذ تعهد محضری 5 ساله جهت خدمت در این شرکت و عدم موافقت با ارائه مدرک تحصیلی بالاتر و همچنین اخذ سفته به میزان 30 میلیون تومان بابت هزینه های آموزشی.
 6. 14.    شرکت هیچ گونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته شدگان نخواهد داشت.
 7. 15.   شرکت هیچگونه تعهدی در قبال ارائه سرویس ایاب و ذهاب خارج از شهر بندرعباس نخواهد داشت ، حوزه سرویس های عمومی ایاب و ذهاب فعلی شرکت در شهر بندرعباس  ثابت می باشد.
 8. در صورت انصراف پذیرفته شدگان پس از برگزاری دوره های آموزشی بدو استخدام و یا ترک کار قبل از انقضاء مدت تعهد، کلیه هزینه های آموزشی و رفاهی مربوطه از آنان اخذ خواهد شد.

ب- تذکرات لازم:
      

 1. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و چنانچه در هر یک مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد مدارک مندرج در آگهی استخدام است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورتیکه مشغول بکار شده باشد ، قرارداد وی لغو و بلا اثر می گردد.
 2. مدرک داوطلبانی که تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ 10/10/1392 باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
 3. شرکت فولاد کاوه جنوب کیش هیچگونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت و فقط در صورت انصراف نفرات اصلی و نیاز شرکت، از نفرات جایگزین استفاده می شود.


ج- مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام:

 ثبت نام واجد شرایط منحصراً از تاریخ 92/10/14 لغایت 92/10/28 با مراجعه به سایت www.azmoon.iheari.ir انجام می پذیرد. ضمناً کلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی به شرط ذیل است:

 1. تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در وب سایت مذکور به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی.
 2. فایل عکس: متقاضی می بایست یک قطعه عکس پرسنلی 4*3 خود را با حجم کمتر از 40 کیلوبایت اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.
 3. فایل اسکن مدرک تحصیلی با حجم کمتر از 80 کیلو بایت.
 4. فایل اسکن شده شناسنامه با حجم کمتر از 80 کیلو بایت.
 5. اسکن فیش واریزی به مبلغ 100.000 ریال (یکصد هزار ریال) به عنوان حق ثبت نام بصورت پرداخت بانکی به حساب شماره 20/ 1563968  بانک ملت بنام دانشگاه هرمزگان.

توجه مهم: نام و نام خانوادگی پرداخت کننده فیش واریزی باید با نام و نام خانوادگی شرکت در آزمون یکی باشد. همچنین ارائه اصل فیش واریزی در هنگام برگزاری آزمون الزامی است.

تذکر1: ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی،اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجددنیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکوردقت لازم معمول گردد.

تذکر2: لازم به ذکر است هر داوطلب تنها یکبار ثبت نام مینماید، ثبت نام بصورت غیرالکترونیکی مورد قبول نبوده، و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

تذکر3: ضروری است داوطلبین گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی دقت لازم را در تکمیل اطلاعات داشته باشند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک و کپی آنها را به همره داشته باشند. بدیهی است در هر یک از مراحل آزمون، مصاحبه،اعلام نتایج، و حتی پس از استخدام، چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدرک مشاهده شود ضمن ممانعت از ادامه کار، اقدامات قانونی لازم نیز در راستای احقاق حق شرکت فولاد کاوه جنوب کیش صورت خواهد پذیرفت.

 د- دریافت کارت آزمون و زمان آزمون:

کارت ورود به جلسه آزمون و زمان آزمون:

کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز 92/11/07 لغایت 92/11/10 از طریق سامانه اینترنتی www.azmoon.iheari.ir  قابل دریافت خواهد بود.

آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ  92/11/10 یا 92/11/11 و در شهر بندرعباس برگزار میگردد. محل و زمان دقیق برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلب ذکر خواهد شد.

ح- نحوه برگزاری آزمون:

آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهارگانه و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد. مواد آزمونهای عمومی و اختصاصی  به شرح ذیل می باشد:

دروس عمومی شامل : ادبیات، معارف اسلامی، زبان انگلیسی،  هوش ، کامپیوتر .

دروس تخصصی شامل : دروس تخصصی دانشگاهی متناسب با هر رشته .

 خ -اعلام نتایج آزمون:

نتایج مرحله اول آزمون و محل برگزاری مصاحبه متعاقباً در سایت www.azmoon.iheari.ir اعلام می گردد.

داوطلبین می توانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر منحصراً در ساعت های اداری با شماره تلفن 3553363-     0761)دانشگاه هرمزگان)  تماس حاصل فرمایند.

 

منبع:"معاونت منابع انسانی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش"


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->