iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 8472
چاپ

 

 

 

آخرین مهلت ثبت‌نام رشته‌های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از پایان مهلت ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در روز شنبه، پنجم بهمن ماه خبر داد.

 دکتر ناصر اقبالی در گفت‌و‌گو باخبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: داوطلبانی که تاکنون نتوانسته‌اند در دوره‌های بدون آزمون این دانشگاه ثبت‌نام کنند، می‌توانند تا پایان مهلت اعلام شده برای ثبت‌نام خود اقدام کنند.

 اقبالی درباره نحوه ثبت‌نام، اظهار کرد: داوطلبان با مراجعه به سایت الکترونیکی www.azmoon.org می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اینترنتی خود اقدام کنند.

 رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی درباره نحوه انتخاب رشته محل‌ها توسط داوطلبان نیز تصریح کرد: داوطلبان کارشناسی پیوسته تا 10 رشته محل و داوطلبان کارشناسی ناپیوسته یک رشته و حداکثر 10 محل دانشگاهی را می‌توانند انتخاب و در سایت مرکز آزمون ثبت کنند.

 اقبالی تاکید کرد: داوطلبان مقطع کارشناسی لازم است معدل کتبی دیپلم و مقطع کارشناسی ناپیوسته معدل مقطع کاردانی خود را در سایت مرکز آزمون ثبت کنند.

 وی افزود: داوطلبان در نظر داشته باشند در صورتی می‌توانند در دوره‌های بدون آزمون ثبت‌نام کنند که تا 30 بهمن ماه از مقطع پیش دانشگاهی (برای دوره‌های کارشناسی پیوسته) و از مقطع کاردانی (برای دوره‌های کارشناسی ناپیوسته) فارغ‌التحصیل شده باشند.

 رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد توصیه کرد: داوطلبان قبل از اقدام به ثبت‌نام اینترنتی دفترچه‌های راهنمای مقطع مورد ثبت‌نام خود را به طور دقیق مطالعه و سپس نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند که این دفترچه‌ها روی سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org قرار دارد و برای دیدن آن نیاز به خرید کارت اعتباری نیست.

 مشاور رییس دانشگاه آزاد در پاسخ به این سوال که آیا رعایت شرط تجانس برای مقطع کارشناسی ناپیوسته ضروری است، گفت: داوطلبان می‌توانند بدون توجه به مدرک کاردانی خود در هر یک از رشته محل‌هایی که مورد نظر و علاقه‌شان است، ثبت‌نام کنند.

منبع:خبرگزاری ایسنا

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->