iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4839
چاپ
آغاز فراخوان جذب هیأت علمی پیام نور از اسفند/ شرط جذب دارندگان مدرک ارشد
رئیس دانشگاه پیام نور از زمان آغاز جذب هیأت علمی این دانشگاه خبر داد و به یک شرط مهم در جذب دانش آموختگان ارشد، اشاره کرد.

ابوالفضل فراهانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان آغاز فراخوان جذب هیأت علمی دانشگاه پیام نور، گفت: فرایند جذب هیأت علمی در دانشگاه پیام نور متوقف نشده و پذیرش هیأت علمی ادامه خواهد داشت اما دانشگاه در برنامه توسعه کیفی خود نسبت به جذب هیأت علمی با کیفیت از دانشگاههای معتبر، اهتمام دارد.

وی ادامه داد: پذیرش و جذب هیأت علمی از ابتدای اسفندماه سال جاری در سامانه مرکز جذب وزارت علوم، آغاز خواهد شد و عمده جذب صرفاًً با پذیرش دارندگان مدرک دکتری از دانشگاههای معتبر صورت می گیرد.

رئیس دانشگاه پیام نور، تاکید کرد: در تعداد معدودی از رشته های تحصیلی و مراکز کم برخوردار، دانش آموختگان ارشد دانشگاههای معتبر و با معدل بالا پذیرش می شوند.

فراهانی درباره اعلام نیازها، گفت: علت تاخیر در جذب هیأت علمی دانشگاه پیام نور به علت بررسی آمایش مراکز نیازمند جذب هیأت علمی است که این اقدام هم اکنون در حال پیگیری است.

وی درباره ظرفیت پذیرش هیأت علمی، اظهار داشت: پیش بینی این است که بتوانیم حدود 180 تا 200 عضو هیأت علمی کیفی در واحدهای دانشگاه پیام نور جذب کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->