بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2606
چاپ
آغاز فراخوان جذب هیأت علمی پیام نور از اسفند/ شرط جذب دارندگان مدرک ارشد
رئیس دانشگاه پیام نور از زمان آغاز جذب هیأت علمی این دانشگاه خبر داد و به یک شرط مهم در جذب دانش آموختگان ارشد، اشاره کرد.

ابوالفضل فراهانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان آغاز فراخوان جذب هیأت علمی دانشگاه پیام نور، گفت: فرایند جذب هیأت علمی در دانشگاه پیام نور متوقف نشده و پذیرش هیأت علمی ادامه خواهد داشت اما دانشگاه در برنامه توسعه کیفی خود نسبت به جذب هیأت علمی با کیفیت از دانشگاههای معتبر، اهتمام دارد.

وی ادامه داد: پذیرش و جذب هیأت علمی از ابتدای اسفندماه سال جاری در سامانه مرکز جذب وزارت علوم، آغاز خواهد شد و عمده جذب صرفاًً با پذیرش دارندگان مدرک دکتری از دانشگاههای معتبر صورت می گیرد.

رئیس دانشگاه پیام نور، تاکید کرد: در تعداد معدودی از رشته های تحصیلی و مراکز کم برخوردار، دانش آموختگان ارشد دانشگاههای معتبر و با معدل بالا پذیرش می شوند.

فراهانی درباره اعلام نیازها، گفت: علت تاخیر در جذب هیأت علمی دانشگاه پیام نور به علت بررسی آمایش مراکز نیازمند جذب هیأت علمی است که این اقدام هم اکنون در حال پیگیری است.

وی درباره ظرفیت پذیرش هیأت علمی، اظهار داشت: پیش بینی این است که بتوانیم حدود 180 تا 200 عضو هیأت علمی کیفی در واحدهای دانشگاه پیام نور جذب کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->