iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4194
چاپ
نتایج آزمون دکتری تخصصی پزشکی اعلام شد/ آغاز ثبت نام از 13 بهمن
اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودي دوره دکتري تخصصی (Ph.D) رشته هاي علوم پایه پزشکی و بهداشت، طب سنتی، تاریخ علوم پزشکی، مواد دندانی و سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی سال تحصیلی 93 - 92 منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسامی پذیرفته شدگان در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفته است و داوطلبان می توانند با درج کد رهگیری از نتیجه آزمون مطلع شوند.

پذیرفته شدگان می توانند جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارك مورد نیاز از تاریخ 13 تا 14 بهمن ماه 92 به اداره آموزش دانشگاه محل قبولی یا سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کنند.

عدم مراجعه و ثبت نام هر یک از پذیرفته شدگان در تاریخ هاي مقرر به منزله انصراف بوده و هیچگونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد شد.

اعلام اسامی پذیرفته شدگان صرفاٌ براساس گزینش علمی بوده و انجام سایر مراحل توسط دانشگاه مربوطه انجام می شود. کسانی که به هر دلیل ثبت نام نکنند و یا پس از ثبت نام در دانشگاه انصراف دهند به مدت یکسال از شرکت در امتحان دوره دکتري تخصصی Ph.D محروم خواهند شد.

بدیهی است عدم ثبت نام در شعب بین الملل و یا انصراف از آن هیچ گونه محرومیتی براي پذیرفته شدگان ندارد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شده است.

در رشته هایی که دانشجو بصورت مشترك بین دو دانشگاه پذیرش می شود فرد پذیرفته شده دانشجوي دانشگاه مبدأ خواهد بود و پذیرفته شدگان باید جهت ثبت نام به دانشگاه مبدأ مراجعه کنند. دانشجو باید آمادگی داشته باشد تا تمام یا قسمتی از دوره آموزشی یا پژوهشی خود را در هر محلی که دانشگاه مبدأ تعیین می کند بگذراند.

اسامی رتبه هاي برتر اول تا سوم هر رشته نیمه دوم اسفند ماه به دفاتر استعداد درخشان و معاونت هاي آموزشی دانشگاههاي مربوطه ارسال خواهد شد لذا متقاضیان استفاده از مزایاي رتبه هاي برتر می توانند از نیمه اسفند ماه به بعد به واحدهاي فوق الذکر مراجعه کنند.

کارنامه کلیه داوطلبان از نیمه اول اسفند ماه در همین سایت قابل دسترسی خواهد بود.

منبع:خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->