بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2194
چاپ
آزمون زبان انگلیسی "جی آر ای" 19 بهمن برگزار می شود
آزمون زبان انگلیسی GRE GENERAL به صورت (Paper-Based) در 19 بهمن ماه 92 برگزار می شود و کارت آزمون از فردا یکشنبه 13 بهمن در محل سازمان سنجش توزیع می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، کارت آزمون GRE GENERAL به صورت (Paper-Based) در روزهای يكشنبه 13 بهمن تا چهارشنبه 16 بهمن از ساعت 8:30 تا ساعت 15 توزيع می شود.

داوطلبان مي‌توانند براي دريافت كارت ورود به جلسه آزمون در تاريخ هاي‌ ياد شده با همراه داشتن كارت شناسائي معتبر (گذرنامه و يا كارت ملي) به نشاني تهران، خيابان كريم‌خان زند، بين خيابان استاد نجات الهي و سپهبدقرني، پلاك 204 سالن پاسخگويي مركز آزمون‌هاي بين‌المللي سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه کنند.

دريافت كارت ورود به جلسه در روز آزمون به هيچ عنوان امكان پذير نخواهد بود و داوطلبان بايد حتما در تاريخ هاي تعيين شده براي دريافت كارت اقدام کنند.

آزمون زبان انگلیسی GRE GENERAL به صورت (Paper-Based) روز شنبه 19 بهمن ماه 92 در تهران، ميدان فردوسي به سمت ميدان انقلاب، كوچه شاهرود، دانشكده آمار و انفورماتيك سازمان سنجش آموزش كشور برگزار می شود.

منبع:خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->