iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4214
چاپ

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت رشته های علوم پزشکی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از امروز

خبرگزاری آنا: انتخاب رشته تکمیل ظرفیت رشته های علوم پزشکی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از امروز شنبه ۱۹ بهمن ساعت ۱۴:۰۰ آغاز شده و تا روز چهارشنبه ۲۳ بهمن ادامه خواهد داشت.

ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر به خبرنگار آنا گفت: انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت رشته های علوم پزشکی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از امروز ساعت 14:00 آغاز و تا روز چهارشنبه مورخ 23/11/92 ادامه خواهد داشت، لذا کلیۀ داوطلبانی که در گروه آزمایشی علوم تجربی سال 92 شرکت کردند، می توانند در مرحلۀ تکمیل ظرفیت ثبت نام کنند.

اقبالی افزود: هر داوطلب می تواند با مراجعه به سایت www.azmoon.org و انتخاب 20 رشته/محل و درج آن در سایت نسبت به ثبت نام الکترونیکی خود اقدام کند.

وی در پاسخ به این سوال که رشته های گروه آزمایشی تجربی شامل چه عناوینی می شود به آنا گفت: در این مرحله رشته های گروه علوم پزشکی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شده که داوطلبان می توانند بر اساس علاقه رشته های مورد نظر خود را انتخاب کنند.

رییس مرکز آزمون به داوطلبان توصیه کرد که با توجه به اینکه این فرصت تمدید نخواهد شد از همه متقاضیان خواست که در اسرع وقت نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

اقبالی گفت: به داوطلبان توصیه می شود در صورت مواجه شدن با سوال یا ابهامی به جای مراجعه حضوری به مرکز آزمون سوال خود را از طریق پایگاه های الکترونیکی www.azmoon.org سوال خود را مطرح تا کارشناسان در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.

منبع:خبرگزاری آنا


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->