بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2209
چاپ

 

 

 

زمان اجرایی شدن آموزش متن باز در دانشگاهها / ارائه گزارش به وزارت علوم
رئیس شورای آموزش متن باز با اشاره به زمان اجرایی شدن آموزش متن باز گفت: برنامه ما این است که تا پایان سال فعالیت های مربوط به نظام آموزش متن باز به اتمام رسیده و اجرایی شود ولی این مساله قدری هم به سیاست های دولت یازدهم درحوزه وزارت علوم بازمی گردد.

دکتر رضا روستا آزاد در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به سیاست های وزارت علوم در دولت یازدهم که تمرکزگرایی است، نحوه نگرش به نظام آموزش متن باز را قابل تامل کرده است و هنوز این مساله شفاف نشده است که نظام آموزش متن باز یکپارچه زیر نظر وزارت علوم کار خود را انجام دهد یا اینکه هر دانشگاه نظام خود را داشته باشد .

وی با بیان اینکه لازمه آموزش متن باز یکپارچه عمل کردن آن زیرنظر وزارت علوم است افزود: بنابراین باید گزارشی ازکارکرد آموزش متن باز به حوزه معاونت آموزشی وزارت علوم ارایه کنیم تا بتوانیم نظر وزارت علوم را برای تمام شدن و اجرایی کردن آن تا آخر سال جلب کنیم .

روستاآزاد درخصوص آخرین وضعیت نظام آموزش متن باز گفت: آموزش متن باز درحال طی کردن مسیرخود است کمی ایراد داشت که در جلسه اخیر رفع شد. دانشگاه‌ها به صورت مقدماتی فعالیت هایی را در این زمینه آغازکرده اند و اینکه هیچ دانشگاهی در خصوص آموزش متن باز در حد صفر نیستند خود یک حسن محسوب می شود.

رئیس شورای آموزش متن باز تاکید کرد: نظام آموزش متن باز باید از سوی وزارت علوم به صورت یکپارچه اجرا شود تا دانشگاه ها بتوانند از ظرفیت های یکدیگر استفاده کنند و وزارت علوم نیز بر آن نظارت داشته باشد .

منبع: خبرگزاری مهر

 

 

 

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->