بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2294
چاپ

 

 

 

پذيرش دانشجوي دكتري پژوهشي در 20مرکز تحقیقاتی
دانشگاه علوم پزشكي تهران براي پنجمين سال متوالي در سال  تحصيلي 94-93 اقدام به پذيرش دانشجو در مقطع دكتراي تخصصي پژوهشي در 20 مركز تحقيقاتي می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشجویان این دوره در مراکز تحقیقاتی ﻋﻠﻮم و ﺗﻜﻨﻮﻟﻮژي در ﭘﺰﺷﻜﻲ، ﻋﻠﻮم داروﺋﻲ، ﮔﻴﺎﻫﺎن دارویی، نانوﻓﻨﺎوري، ﺗﺮوﻣﺎ و ﭘﮋوﻫﺸﻬﺎي ﺟﺮاﺣﻲ ﺳﻴﻨﺎ،اﻳﺪز، آﻟﻮدﮔﻲ هوا - ﻣﺤﻴﻂ زﻳﺴﺖ، ﭼﺸﻢ ﭘﺰﺷﻜﻲ، ﻫﻤﺎﺗﻮﻟﻮژي، اﻧﻜﻮﻟﻮژي و ﭘﻴﻮﻧﺪ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎي ﺑﻨﻴﺎدي، ﺑﺎﻧﻚ ﻓﺮاورده ﻫﺎي ﭘﻴﻮﻧﺪي، ﺑﻴﻤﺎرﻳﻬﺎي ﺷﻐﻠﻲ و ﻃﺐ ﻛﺎر، غدد و ﻣﺘﺎﺑﻮﻟﻴﺴﻢ، پزشکی ورزشی، ﭘﻮﺳﺖ و ﺳﻠﻮﻟﻬﺎي ﺑﻨﻴﺎدي، ﺑﻴﻤﺎرﻳﻬﺎي ﻣﻐﺰ و اﻋﺼﺎب، روﻣﺎﺗﻮﻟﻮژي، ﻧﻘﺺ اﻳﻤﻨﻲ ﻛﻮدﻛﺎن، ﺳﺮﻃﺎن، بهره برداری از دانش سلامت، ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ اﻃﻼﻋﺎت ﺳﻼﻣﺖ، محیط زیست - کیفیت آب، ﺑﻴﻤﺎرﻳﻬﺎي ﮔﻮارش و ﻛﺒﺪ، ﭘﻮﺳﺖ و ﺟﺬام و ﺿﺎﻳﻌﺎت ﻣﻐﺰي ﻧﺨﺎﻋﻲ پذیرفته می شوند. 

پذيرش نهايي بر اساس احراز شرايط عمومي و اختصاصي و نتيجه مصاحبه حضوري طبق آئين‌نامه دوره دكتري تخصصي پژوهشي (PhD by Research) صورت خواهد گرفت.

مهلت ثبت نام از تاريخ 7 بهمن ماه 1392 تا 14 فروردين ماه 1393 است و داوطلبان باید به سايت http://etr.tums.ac.ir مراجعه و نسبت به تكميل فرم ثبت نام و اسكن مدارك مورد نياز اقدام کنند.

داوطلبين لازم است بعد از اسكن مدارك و دريافت كد رهگيري حداقل بعد از يك هفته بمنظور اطمينان از دريافت مدارك و كنترل مدارك، مجددا به سايت مربوطه مراجعه و پيغام هاي كاربر را دريافت کنند و تا زمان دريافت پيام " تكميل مدارك پژوهشي" به سايت مراجعه کنند. 

پس از پايان مدت ثبت نام، اسامي افراد واجد شرايط براي شركت در مصاحبه از طريق سايت دانشگاه اطلاع رساني خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

 

 

 

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->