iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4008
چاپ
کم نیازترین و پرنیازترین استانها به هیأت علمی دانشگاه/ مهندسی کامپیوتر پرطرفدارترین رشته
معاون مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد که دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استانهای تهران و کردستان به ترتیب دارای بیشترین و کمترین نیاز در جذب هیأت علمی هستند.

امین حکیم در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات در فراخوان بهمن ماه جذب هیأت علمی تا 30 بهمن ماه تمدید شده، تاکید کرد: داوطلبان به خاطر داشته باشند پیش از پرداخت وجه ثبت نام ابتدا نسبت به مشاهده نیازهای اعلام شده توجه کنند، در صورتی که نیازها با شرایطشان مطابقت دارد نسبت به پرداخت وجه اقدام کنند.

وی همچنین درباره پر طرفدارترین رشته ها در فراخوان جذب بهمن ماه بر اساس آماری که تاکنون اعلام شده، اظهار داشت: 231 رشته تحصیلی توسط دانشگاهها و مراکز آموزش عالی اعلام نیاز شده است و رشته مهندسی کامپیوتر با 618 نیاز پرطرفدارترین رشته تاکنون شناخته می شود.

حکیم درباره کم تعدادترین رشته ها در اعلام نیاز، گفت: برای 36 رشته از جمله برخی رشته های فنی مهندسی، مهندسی سواحل، ژنتیک، خودرو، راه آهن همچنین برخی رشته های علوم انسانی از جمله فلسفه هنر، امور بانکی، فلسفه علم یک نیاز اعلام شده است.

به گفته معاون مرکز جذب وزارت علوم، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان تهران با 1680 نیاز، پرنیازترین مرکز آموزشی و دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان کردستان با 14 نیاز دارای کم نیازترین مراکز آموزش عالی معرفی می شوند.

حکیم همچنین درباره آخرین وضعیت بررسی پرونده های متقاضیان جذب هیأت علمی شهریورماه سال جارِِی، خاطرنشان کرد: دانشگاهها در حال بررسی پرونده ها هستند و نتایج نهایی دانشگاهها به صورت آن لاین در سامانه مرکز جذب به منظور مشاهده توسط داوطلبان، نمایش داده می شود.

منبع:خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->