iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 5439
چاپ

 

 

 

مهلت ثبت نام در حوزه‌های علمیه خواهران تمدید شد
به منظور بهره‌مندی علاقه‌مندان به تحصیل در حوزه‌های علمیه خواهران، مهلت ثبت نام در حوزه‌های علمیه خواهران تمدید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مدیریت سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهرن مهلت ثبت نام در حوزه‌های علمیه خواهرن را تمدید کرد.

ثبت نام حوزه‌های علمیه خواهران ویژه داوطلبان ورود به مقطع سطح دو(کارشناسی) و سطح سه (کارشناسی ارشد) صورت می‌گیرد که ثبت نام در مقطع سطح دو ویژه دارندگان مدرک دیپلم است و برخی از مدارس علمیه خواهران داوطلبان با مدرک سیکل را نیز پذیرش می‌کنند.

پذیرش در مقطع سطح دو بدون آزمون ورودی انجام می‌شود؛ همچنین پذیرش در مقطع سطح 3، ویژه دارندگان مدرک سطح دو حوزه‌های علمیه خواهران، فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق(ع) و مدرسه عالی شهید مطهری(ره) است و مراحل آن شامل آزمون و مصاحبه علمی می‌شود.

علاقه‌مندان تا 20 اسفند می‌توانند با خرید کارت ثبت نام، از طریق حوزه­ های علمیه خواهران یا پایگاه اینترنتی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به نشانی www.whc.ir اقدام به ثبت نام کنند.

مدیریت سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران با اعلام اینکه پیش از این امکان خرید اینترنتی کارت ثبت نام فراهم شده بود از داوطلبان خواست به دلیل مشکلات به‌وجود آمده در خرید اینترنتی، ترجیحا از کارت‌های بانک ملی جهت خرید کارت استفاده کنند.

علاوه بر این، پست الکترونیکی این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید پاسخگوی سئوالات داوطلبان ثبت نام است.

 منبع: خبرگزاری مهر

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->