بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2188
چاپ
افزایش زمان فرصت مطالعاتی به یک سال/ تعداد فرصتها برای دانشگاهیان بیشتر می شود
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تغییر نحوه اعطای فرصت مطالعاتی خبر داد و گفت: بر اساس تغییرات اعمال شده زمان فرصت‌های مطالعاتی به یک سال افزایش یافت ضمن آنکه تعداد بیشتری از دانشجویان دوره دکتری و اساتید دانشگاه می‌توانند از فرصت مطالعاتی استفاده کنند.

دکتر وحید احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به آخرین تغییرات در زمینه فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها افزود: یکی از کارهایی که در شورای بورس دنبال شد، رسیدگی به وضعیت فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان دوره دکتری و اساتید بوده است.

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: در جلساتی که برگزار شده در این زمینه مقرر شد تا به جای اینکه بورس‌های گذشته را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم، حمایت خود را از فرصت‌های مطالعاتی جدید اعمال کنیم.

وی در این زمینه توضیح داد: مقرر شد تا هم تعداد فرصت‌های مطالعاتی و هم مدت زمان این فرصت‌ها را افزایش دهیم.

احمدی با بیان اینکه در گذشته مهلت فرصت‌های مطالعاتی 6 تا 9 ماه بوده است، خاطر نشان کرد: در تصمیم گیری‌های جدید مقرر شد تا فرصت‌های مطالعاتی تا یک سال تمدید شود و تعداد افراد تحت پوشش این طرح را افزایش دهیم.

وی یادآور شد: از این رو با فضایی که ایجاد شده است دانشجویان دوره دکتری و اساتید می‌توانند از این فرصت استفاده کنند و وزارت علوم نیز از آنها هم حمایت خواهد کرد.

به گزارش مهر، بر اساس آیین نامه فرصت‌های مطالعاتی متقاضیان استفاده از آن باید دانشجوی دوره دكتری باشند و از زمان شروع تحصیل آنها بیش از 3 سال و نیم نگذشته باشد و داوطلبان آزاد (غیر بورسیه) كه مایل هستند از دوره‌های كوتاه مدت استفاده کنند می‌توانند به صورت هزینه شخصی و با پرداخت هزینه از طرف دانشگاه محل تحصیل و یا استاد راهنما و با تسهیلات غیر ارزی و ریالی وزارت علوم اعزام شوند.

دارا بون حد نصاب نمره زبان مورد قبول دانشگاه محل تحصیل براساس آزمون‌های آیلتس، تافل، تولیمو و  MCHE، موافقت نامه استاد راهنما و دانشگاه داخلی در خصوص لزوم استفاده از دوره فوق از جمله مدارکی است که فرد باید به همراه داشته باشد.

در این آیین نامه زمان فرصت مطالعاتی 3 تا 9 ماه تعیین شده بود که این زمان به یک سال افزایش یافته است.

منبع: خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->