بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2130
چاپ

فعالیت دانشکده خبر در 5 استان

رییس دانشکده خبر مشهد گفت: دانشکده خبر مشهد از مهرماه سال آینده رشته‌های خبرنگاری و عکاسی خبری در مقطع کارشناسی را ارئه خواهد داد.

 به گزارش  خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، سیدجلال فیاضی، در جشن فارغ‌التحصیلی دانشکده خبر مشهد، اظهار کرد: همچنین از اوایل سال آینده گروه‌ها و انجمن‌های علمی و سایت دانشکده نیز فعال خواهد شد.

 وی ادامه داد: در حال حاضر دانشکده خبر مشهد تنها رشته‌های مترجمی خبر و مدیریت تبلیغات با گرایش سیاسی را در مقطع کارشناسی ارائه می‌دهد.

 رییس دانشکده خبر مشهد افزود: بیشتر رشته‌های تحصیلی این دانشکده در مقطع کاردانی تدریس می‌شود که خبرنگاری، فناوری اطلاعات، مترجمی اسناد و مدارک و روابط عمومی از جمله این رشته‌هاست.

وی با بیان اینکه «دانشکده خبر یکی از معتبرترین دانشکده‌های خبر کشور است» گفت: دانشگاه خبر برای فضای رسانه‌ای کشور به عنوان یک برند شناخته شده و با بسیاری از مراکز علمی و دانشگاهی کشور هم‌تراز است.

 وی اضافه کرد: در گذشته یکی از آرزوهای خبرنگاران مشهدی تحصیل در دانشگاه خبر تهران بود؛ با تاسیس این دانشکده راه علاقه‌مندان کوتاه شد و مجوز تاسیس این دانشکده در هفت استان کشور اخذ شد که در حال حاضر پنج شعبه آن در استان‌های اردبیل، اهواز، شیراز، مشهد و یزد در حال فعالیت است.

 رییس دانشکده خبر مشهد با اشاره به برخی مشکلات این دانشکده اظهار کرد: علی‌رغم پیشرفت‌های این دانشکده، مشکلاتی نیز گریبانگیر ما بوده که در یکی دو ماه اخیر شدت گرفت.

 وی ادامه داد: از اساتید این دانشکده به دلیل این مشکلات عذرخواهی می‌کنم و این نوید را می‌دهم که برای حل این مشکلات تلاش زیادی صورت گرفته است؛ امیدواریم دانشکده خبر مشهد در سال آینده به فعالیت خود ادامه دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->