بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2149
چاپ
فراخوان جذب اولین دانشجوی پسا دکتری سلامت در حوادث و بلایا
اولین دانشجوی پسادکتری سلامت در حوادث و بلایا توسط گروه آموشی سلامت در حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی جذب می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، فارغ التحصیلان دوره دکتری تخصصی (Ph.D) می توانند در این دوره شرکت کنند. از جمله شرایط پذیرش پژوهشگر در دوره­ی پسا دکتری در این رشته می توان به حداکثر سن 40 سال با تابعیت ایرانی اشاره کرد.

شروع و پایان فعالیت دانشجوی پسا دکتری با موافقت استاد راهنما و پژوهشگر و طول دوره حداقل به مدت یک سال است. حقوق و مزایای پژوهشگر پسا دکتری در جلسه مصاحبه تعیین می شود.

افراد باید دارای سابقه چاپ مقاله در زمینه حوادث، بلایا و فوریت­های پزشکی باشند. دوره پسا دکتری به صورت تمام وقت بوده و اشتغال تمام وقت پژوهشگر در دانشگاه به فعالیت پژوهشی الزامی است.

داوطلبان می توانند تا 30 فروردین ماه 93 مدارک مورد نیاز خود را به آدرس تهران، بلوار دانشجو، خیابان  کودکیار، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ،گروه آموزشی سلامت در بلایا و فوریت های پزشکی، دکتر حمیدرضا خانکه به صورت پست پیشتاز ارسال کنند.

منبع:خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->