iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4241
چاپ

دستور العمل اجرایی فرایند جذب هیات علمی تمام وقت علوم پزشکی ابلاغ شد

خبرگزاری آنا: حمید میرزاده، رییس دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل اجرایی فرایند جذب هیات علمی تمام وقت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد.

به گزارش  خبرگزاری آنا، براساس این دستورالعمل استخدام هیات علمی بر اساس نیاز دانشگاه و از طریق درج فراخوان عمومی و با در نظر گرفتن نقشه توسعه آموزش، پژوهش و خدمات حوزه پزشکی دانشگاه انجام خواهد پذیرفت.

جذب اعضای هیات علمی با بررسی شرایط عمومی شامل تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران،  تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی، وفاداری به نظام جمهوری اسلامی، تعهد به قانون اساسی، اصل ولایت فقیه و التزام عملی به فرامین رهبری، التزام عملی به احکام اسلام (انجام واجبات و پرهیز از محرمات) و آشنایی با احکام شرعی، نداشتن سابقه، برخورداری از حسن شهرت، التزام به قوانین و مقررات صنفی، اخلاق حرفه ای،  برخورداری از سلامت جسمی و روحی لازم و نداشتن نقص عضو مؤثر، عدم منع قانونی از لحاظ خدمت نظام وظیفه و ضمن برخورداری از شرایط اختصاصی مطرح شده در بخشنامه روند جذب هیات علمی انجام می شود.

همچنین دکتر حمید میرزاده، رییس دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل اجرایی جذب استادان و دانشیاران برجسته علوم پزشکی را ابلاغ کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، این دستورالعمل به منظور استفاده و بهره مندی از اساتید فرهیخته و کارآمد به لحاظ تأمین و مرتفع نمودن نیاز واحدهای دانشگاهی در بخش های آموزش، پژوهش و اجرایی تهیه و ابلاغ شده است.

بر اساس این دستورالعمل استادان و دانشیاران برجسته علوم پزشکی حائز شرایط عمومی و اختصاصی جذب واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی خواهند شد تا نیازهای واحدها در بخش های مختلف رفع شود.

منبع: خبرگزاری آنا


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->