بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2221
چاپ
اختصاص سهمیه بورسیه اتحادیه اروپا به 5 دانشگاه بزرگ کشور
رئیس مرکز همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: نمایندگانی از دانشگاه های کشور اسپانیا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کردند و قرار است تعدادی سهمیه بورسیه از طریق اتحادیه اروپا به 5 دانشگاه صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، تهران، علوم پزشکی تهران و علوم پزشکی ایران اختصاص دهند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر مصطفی صفوی با اشاره به اعلام علاقه مندی دانشگاه های کشورهای مختلف برای ارتباط علمی و آموزشی با دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: طی ماه های گذشته جلسات مفیدی با روسا و نمایندگان دانشگاه های معتبر کشورهای مختلف جهان داشتیم.

وی با اشاره به بازدید هیات چینی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، تصریح کرد: این هیات قرار است 10 فلوشیپ دانشگاهی برای دوره دکتری به دانشجویان این دانشگاه اختصاص دهند که این روند به صورت بورسیه انجام می شود.

رئیس مرکز همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: دانشگاه های کشور چین رشته هایی دارند که این رشته ها مورد توجه ما است و با بورسیه شدن دانشجویان می توانیم از مباحث علمی و آموزشی این رشته ها استفاده کنیم.

صفوی با اشاره به اینکه در آینده نزدیک هیاتی از کشور آلمان از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید می کند، گفت: دولت آلمان پروژه ای با نام "DAAD" دارد و از دانشگاه صنعتی امیرکبیر درخواست دارند تا در پروژه های تحقیقاتی همکاری داشته باشد.

وی اضافه کرد: رئیس دانشکده پلی تکنیک میلان و هیات همراه وی قرار است از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کنند که این هیات علاقه دارند از دانشکده مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع بازدید کنند.

رئیس مرکز همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر بیان داشت: بازدید از دانشکده مهندسی هوا فضا، مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و مهندسی نساجی نیز برای هیات دانشکده پلی تکنیک میلان برنامه ریزی شده است.

وی اظهار داشت: نمایندگانی از دانشگاه های کشور اسپانیا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کردند و قرار است تعدادی سهمیه بورسیه از طریق اتحادیه اروپا به 5 دانشگاه صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، تهران، علوم پزشکی تهران و علوم پزشکی ایران اختصاص دهند.

رئیس مرکز همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در حاشیه برگزاری نمایشگاهی در اربیل کردستان و مذاکرات انجام شده 4 دانشگاه صلاح الدین، دهوک، سوران و سلیمانه عراق نیز درخواست دارند با دانشگاه صنعتی امیرکبیر ارتباط علمی و آموزشی داشته باشند.

صفوی اضافه کرد: همچنین تعدادی از دانشگاه های بزرگ فرانسه نیز ابزار علاقه کرده اند تا با دانشگاه صنعتی امیرکبیر ارتباط علمی و آموزشی برقرار کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->