بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1984
چاپ
نحوه بورسیه شدن مربیان تغییر می‌کند/ جزئیات بورس خارج اردیبهشت اعلام می‌‌شود
مدیر کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از تغییر در رویه پذیرش مربیان بورسیه خبر داد و گفت: بازنگری آیین نامه بورس مربیان هفته آینده نهایی شده و به دانشگاه ها ابلاغ می شود.

دکتراحمد غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص ظرفیت ها و نحوه پذیرش بورس داخل و خارج سال 93 گفت: داوطلبان برای بورس داخل و خارج باید در آزمون متمرکز دکتری سازمان سنجش که 16 اسفند ماه برگزار شد شرکت می کردند.

وی ادامه داد: ظرفیت‌های بورس خارج و رشته‌هایی که اعزام به خارج دارند در دفترچه شماره دو که اردیبهشت ماه منتشر می شود مشخص خواهد شد.

مدیر کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان وزارت علوم افزود: کمیت بورس سال 93 برای اعزام به خارج، رشته‌هایی که نیازمند اعزام دانشجو به خارج هستند و ضوابط خاصی که باید داوطلبان بورس خارج بدانند در حال تهیه و تنظیم است و تا آخر اسفند ماه نهایی شده و فروردین ماه 93 به سازمان سنجش ارایه می شود تا در اردیبهشت ماه در دفترچه منتشر شود .

وی درخصوص بورس داخل نیز گفت: در رابطه با بورس داخل فعلا اقدامی صورت نگرفته است ، فقط آیین نامه بورس مربیان دانشگاه‌ها بازنگری شده و هفته آینده نهایی و به دانشگاه‌ها ابلاغ می شود و مربیان واجد شرایط براساس آن بورس دکتری می شوند.

وی ادامه داد: در مورد دیگر دانشجویان دکتری یعنی افرادی که از طریق آزمون پذیرفته شده اند نیز امکان استفاده از بورس داخل فراهم شده است.

غلامی افزود:  آیین نامه‌های گذشته در این رابطه درحال بازنگری است و خرداد ماه نتایج این بازنگری اعلام می شود تا این افراد برای فراخوان اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->