iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4085
چاپ

تمدید مهلت ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیات علمی و بورس دانشگاه آزاد تا ۵ اردیبهشت

خبرگزاری آنا: مدت زمان ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی و بورس دانشگاه آزاد اسلامی تا ۵ اردیبهشت ماه سال جاری تمدید شد.

حسین غریبی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا با بیان این خبر افزود: متقاضیان می توانند در سامانه جذب دانشگاه آزاد به نشانی http://jazb.iau.ir، ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: مدرک دکتری تخصصی برای افرادی که به عنوان عضو هیات علمی جذب می شوند، ضروری است و متقاضیان بورس باید دانشجوی دکتری بوده و حتی‌الامکان آزمون جامع خود را گذرانده باشند.

غریبی خاطرنشان کرد: بورسیه تحصیلی شامل متقاضیانی است که حداکثر دو سال پس از موافقت با بورسیه آنها، از رساله دکتری خود دفاع کنند و اولویت با دارندگان مدرک دکتری و اولویت بورس با دانشجویان ترم های آخر دوره دکتری است.

وی همچنین با بیان اینکه تصویب و ایجاد رشته های جدید منوط به تکمیل و تقویت اعضای هیات علمی در رشته های مورد درخواست واحدها و یا مراکز است،گفت: کلیه واحدهایی که بر اساس نیاز سنجی های کارشناسی‌شده، برنامه ای برای ایجاد و یا گسترش رشته های خود دارند باید نیازهای جذب هیات علمی و درخواست ایجاد رشته های جدید خود را از طریق درگاه اینترنتی به نشانی  www.university.iauec.ir تا 23 فروردین ماه سال جاری به دفتر معاونت آموزشی دانشگاه آزاد ارسال کنند.

منبع: خبرگزاری آنا


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->