بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2432
چاپ

افزایش ۲۰ درصدی حقوق و مزایای کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۳

خبرگزاری آنا: معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی از افزایش ۲۰ درصدی حقوق و مزایای کارکنان و اعضای هیات علمی این دانشگاه در سال ۹۳ خبر داد.

سید محمد ابریشمی نیا در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با بیان این خبر افزود: بر اساس مصوبه سومین اجلاس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در سال 92، حقوق و مزایای کارکنان و اعضای هیات علمی این دانشگاه از تاریخ 93/1/1  به میزان 20 درصد نسبت به سال گذشته افزایش می یابد.

وی خاطرنشان کرد:تمامی واحدها و مراکز دانشگاهی موظفند پس از ابلاغ این بخشنامه نسبت به اعمال  این افزایش در احکام حقوقی کارکنان واجد شرایط در فروردین ماه اقدام و پرداخت نمایند.

وی یادآور شد: این افزایش شامل حق سرپرستی نمی شود و افزایش های مربوط به حق سرپرستی و حق مدیریت در بخشنامه جداگانه ای متعاقبا اعلام می شود.

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی همچنین گفت: به منظور حداکثر صرفه جویی و تقلیل هزینه های جاری، واحدهای دانشگاهی از بکارگیری نیروهای بدون مجوز و مازاد بر نیاز اکیدا خودداری کنند.

منبع: خبرگزاری آنا

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->