بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1740
چاپ
تمدید مهلت شرکت در نوزدهمین جشنواره قرآنی دانشگاهیان
نوزدهمين جشنواره کشوري قرآن و عترت ويژه اعضای هیات علمي، دانشجويان و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی برگزار مي شود و متقاضيان تا پايان فروردين مي توانند نسبت به نام نويسي اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، این جشنواره در بخشهای شفاهی، کتبی، فناوری اطلاعات، ادبی، هنری، پژوهشی و نشریات برگزار می شود که ‌بخش های شفاهی، کتبی و پژوهشی ویژه سه گروه اساتید، کارکنان و دانشجویان بوده و بخش های فناوری اطلاعات، ادبی، هنری در این دوره فقط مختص دانشجویان است.

بخش کتبی در مرحله دانشگاهی اواخر فروردین و مرحله کشوری اواخر اردیبهشت 1393 برگزار مي شود. دبیرخانه مرکزی جشنواره زمان برگزاری مرحله نهایی جشنواره را مردادماه اعلام کرده است.

ثبت نام در جشنواره بصورت الکترونیکی و از طریق سایت http://farhangi.behdasht.gov.ir/index.aspx?siteid=94&pageid=23861 صورت می گیرد و منابع و آیین نامه مسابقات نیز در همین آدرس اینترنتی موجود است. 

بر اساس آمار اعلامی از سوی دبیرخانه جشنواره هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی کاشان، سبزوار، شیراز به ترتیب بیشترین آمار ثبت نامی در نوزدهمین جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشگاهیان را داشته اند. 

همچنین تراز ثبت نام هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی مشهد، یزد، بم، گناباد و شهید بهشتی نیز درخور توجه بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->