بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1582
چاپ
ارائه تسهیلات بیمه ای به نخبگان در راستای فرمایشات رهبری/ اجرای بیمه سلامت از اردیبهشت
مشاور توانمندسازی و نوآوری رئیس بنیاد ملی نخبگان گفت: موضوع بیمه سلامت تکمیلی نخبگان و بیمه بازنشستگی نخبگان و استعدادهای برتر در تفاهم نامه ای که روز گذشته توسط معاونت علمی و فناوری رئیس حمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امضا شد، به نتیجه رسید. 

دکتر سیدحمید جمال الدینی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در خصوص بیمه سلامت تکمیلی نخبگان و استعدادهای برتر که تحت حمایت ملی نخبگان مقرر شد با مساعدت مدیرعامل بیمه سلامت و وزیر رفاه تخفیف اعمال شود و مابقی هزینه توسط بنیاد ملی نخبگان پرداخت شود. همچنین بیمه بر اساس شیوه نامه ای که از سوی بنیاد ملی نخبگان ابلاغ می شود برای برگزیدگان تحت حمایت بنیاد نخبگان و طبق جدول زمان بندی اجرایی شده و افراد تحت حمایت بیمه تکمیلی قرار می گیرند. 

عضو شورای نخبگان خاطرنشان کرد: این تسهیلات مطابق با اسناد بالادستی و ضرورت حمایت از نخبگان و استعدادهای برتر جوان طبق فرمایشات مقام معظم رهبری و نگاه ویژه دولت در ارائه تسهیلات هدفمند به نخبگان و استعدادهای برتر است. 

وی یادآور شد: بیمه سلامت تکمیلی نخبگان و استعدادهای برتر از اردیبهشت ماه اجرایی می شود. 

مشاور توانمندسازی و نوآوری رئیس بنیاد ملی نخبگان اظهار داشت: بحث بیمه بازنشستگی دوران تحصیل نخبگان و استعدادهای برتر تحت حمایت بنیاد نیز در این جلسه مطرح شد که تفاهم شد به دلیل بار مالی و نیاز به مصوبه هیات وزیران، پیشنهادی در این زمینه به هیات وزیرات ارائه شود.

وی افزود: بر اساس این پیشنهاد نخبگانی که تحت حمایت قرار گرفته اند و یا قرار می گیرند (نخبگان خارج از کشور) در صورت اشتغال تمام وقت (حداقل دو سال ) دوران تحصیل آنها طبق ضرایبی به عنوان سابقه بیمه بازنشستگی و سنوات خدمت لحاظ شود.

جمال الدینی اضافه کرد: به دلیل اینکه یکی از عوامل ماندگاری نخبگان و جلوگیری از پدیده مهاجرت بیمه اشتغال است و بنیاد ملی نخبگان نیز در سال جدید با توجه به نگاه ویژه رئیس بنیاد و مطابق با اسناد راهبردی پیشبرد امور نخبگان به دنبال بازبینی و تسهیلات در گروه های هدف بر اساس میزان اثرگذاری افراد تحت حمایت در ارتقای پیشرفت و توسعه کشور است. 

به گزارش مهر، 3 تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت علمی و فناوری رییس‌جمهور و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امضا شد. دكتر سورنا ستاري و دكتر علي ربيعي به همراه برخي از معاونین و مشاوران خود، ضمن برگزاری نشست مشترك در پارك فناوري پرديس معاونت علمی  3 تفاهم نامه همکاری در رابطه با "خط اعتباری 200 میلیارد تومانی برای شرکت های دانش بنیان با عاملیت بانک رفاه" و "بیمه مازاد درمان نخبگان" و "بیمه بازنشستگی دوره تحصیلی نخبگان"، از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک بازديد كردند.

منبع: خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->