بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1722
چاپ
امروز آخرین مهلت رفع نقص مدارك شركت كنندگان در آزمون دستياری
مشاور وزير بهداشت و دبير شوراي آموزش پزشكي و تخصصي گفت: شركت كنندگان در چهل و يكمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي تا پايان روز دوشنبه 25 فروردين ماه مهلت دارند نسبت به تكميل و رفع نقص مدارك خود اقدام كنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دكتر عبدالله كريمي با اعلام اين خبر افزود: چهل و يكمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي سال 1393 در روز پنجشنبه يازدهم ارديبهشت ماه سال جاري در 19 شهر و 20 حوزه امتحاني برگزار مي شود.

وي با اشاره به اينكه طرح سئوال صرفاً از منابع اعلام شده خواهد بود بر حفظ و تضمين كيفيت سئوال ها تاكيد كرد و گفت: در آزمون پذيرش دستيار تخصصي سعي بر اين خواهد بود كه پراكندگي سئوالات براساس شيوع و اهميت موضوع باشد.

دبير شوراي آموزش پزشكي و تخصصي یادآور شد: اين دبيرخانه كليه تمهيدات لازم براي برگزاري يك آزمون سراسري با امنيت و كيفيت بالا را فراهم کرده و اميدوار است داوطلبان در كمال آرامش به مطالعه و كسب آمادگي بيشتر ادامه بدهند.

منبع: خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->