iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 3940
چاپ
پژوهانه 30 میلیون تومانی به اساتید دانشگاه آزاد/ نحوه اختصاص اعتبار به پایان نامه
معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی از اختصاص پژوهانه 30 میلیون تومانی برای اعضای هیأت علمی این دانشگاه، خبر داد.

ابراهیم واشقانی فراهانی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره بودجه های پژوهشی دانشگاه آزاد، گفت: 8 درصد بودجه کل دانشگاه آزاد مربوط به پژوهش است که باید 5 درصد آن از محل شهریه ها و 3 درصد از محل فعالیتهای برون دانشگاهی تامین شود و حمایت از طرح های شرکتهای دانش بنیان در این چارچوب دیده شده است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در مورد وضعیت پژوهانه این دانشگاه، اظهار داشت: آیین نامه پژوهانه دانشگاه آزاد ابلاغ و شیوه نامه آن به رئیس دانشگاهها ارسال شده است.

وی میزان پژوهانه و اعتبار پژوهشی به اعضای هیات علمی دانشگاههای آزاد را برابر 30 میلیون تومان بر اساس امتیاز کافی عنوان کرد و افزود: این مبلغ در حد اعتبار است و پول در اختیار فرد قرار نمی گیرد بلکه این مبلغ در قالب پروژه های دانشجویی و مستقل که تعریف می شود، تجهیز آزمایشگاه و خرید دستگاههای مربوطه، مسافرتهای علمی و کنفرانس های بین المللی و خرید کتاب و شرکت در کارگروههای پژوهشی با ارائه اسناد مثبت و تائید معاونت پژوهشی دانشگاه تعریف و هزینه می شود.

واشقانی گفت: میزان اعتباری که برای پایان نامه ها و رساله های دکتری تخصصی در نظر گرفته شده متناسب با رشته مورد نظر و با فرمول بندی مشخص خواهد بود به نحوی که قابل رقابت با اعداد و ارقامی است که در دانشگاههای دولتی اختصاص پیدا می کند.

منبع:خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->