بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

 

 iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 3233
چاپ
آغاز ثبت نام مهمانی و انتقال دانشجویان از فردا/ دارندگان معدل بالای 13 مجاز به ثبت نام
مدیرکل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: ثبت‌ نام میهمانی و انتقال دانشجویان از اول اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا 31 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

محمد حسن یوسفی در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: دانشجویان دانشگاه‌های دولتی، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، غیردولتی، دانشجویان دانشگاه های فنی و حرفه ای در سراسر کشور می توانند وارد سامانه خدمات آموزشی، بخش میهمانی و انتقال شده و تقاضای خود را در سیستم ثبت کنند.

مدیرکل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان به آیین نامه نقل و انتقال دانشجویان اشاره کرد و از متقاضیان درخواست کرد، آیین نامه مذکور را مطالعه کرده و چنانچه واجد شرایط بودند در سامانه ثبت نام کنند.

وی تاکید کرد: متقاضیان وقتی وارد سامانه شدند باید هر شرطی را که واجد آن هستند علامت گذاری کنند، پس از آن ملزم هستند مستندات تمام آنچه را که علامت گذاری کرده اند را درسامانه قرار دهند تا کارشناسان در دانشگاه مبدا و یا مقصد زمانی که مشغول بررسی درخواست ها هستند، بتوانند پاسخ دقیقی تری با توجه به مستندات موجود ارایه دهند.

یوسفی یادآورشد: دانشجویی که قصد ثبت نام در سیستم نقل و انتقال را دارد باید یک نیمسال را در دانشگاه مبدا خود تحصیل کرده و معدل کارنامه وی بالای 13 باشد تا بتواند ثبت نام کند.

وی یادآورشد: بعد از اینکه درخواست ها در سامانه ثبت شد دانشگاه های مبدا از اول خرداد تا 15 تیرماه درخواست های دانشجویان را بررسی کرده و نتایج را اعلام می کنند.

یوسفی افزود: به محض اینکه دانشگاه‌ مبدا با درخواست‌ دانشجویان موافقت کرد این موافقت ها در فهرست دانشگاه مقصد قرار می گیرد و دانشگاه‌های مقصد نیز از 15 تیر تا پایان مرداد ماه فرصت دارد درخواست هایی را که توسط دانشگاه مبدا موافقت شده را بررسی کرده و پاسخ را از طریق سامانه اعلام کند.

مدیرکل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان افزود: سال گذشته 32 هزار نفر در سامانه نقل و انتقال و میهمانی ثبت نام کردند که با تقاضای بیش از 18 هزارنفر در دانشگاه مبدا موافقت شد و دانشگاه های مقصد نیز از مجموع درخواست های موجود که توسط دانشگاه مبدا موافقت شده بود با در خواست 13 هزار 500 نفر ازدانشجویان موافقت کرد.

منبع: خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->