بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2242
چاپ
شرط معتبر شدن مدارک غیرحضوری دانشگاههای خارجی/ نحوه ارزیابی مدارک اعلام شد
مدیرکل دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان گفت: براساس آیین نامه جدید مدارک نیمه حضوری و غیر حضوری دانش آموختگان خارج از کشور به شرطی ارزیابی می شود که از دانشگاه های گروه ممتاز و خوب اخذ شده باشد.

محمد حسین مجلس آرا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نحوه ارزیابی مدارک دانش آموختگان نیمه حضوری و غیر حضوری گفت: براساس آیین نامه جدید مدارک نیمه حضوری و غیر حضوری دانش آموختگان خارج از کشور به شرطی ارزیابی می شود که از دانشگاه های گروه ممتاز و خوب باشد.

وی به نحوه ارزیابی این مدارک اشاره کرد و ادامه داد: ارزیابی این مدارک نیز طبق آیین نامه جدید مطابق و هم سطح دانشگاه های گروه متوسط و ضعیف صورت خواهد گرفت.

مدیرکل اداره دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان افزود: روند ارزیابی مدارک نیمه حضوری و مجازی از دانشگاه های گروه متوسط و ضعیف نیز طبق آیین نامه خواهد بود. دانشجویی اگر از دانشگاه های گروه متوسط و ضعیف مدرک مجازی یا نیمه حضوری دریافت کرده باشد از نظر اداره کل دانش آموختگان غیر معتبر بوده و این مدارک اعتبارعلمی ندارد.

وی در خصوص تعداد مدارک دانش آموختگان مجازی و نمیه حضوری نیز گفت: تعداد مدارکی که دراین زمینه ارایه شده بسیار کم بوده چرا که اداره کل دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان اطلاع رسانی خوبی در این زمینه داشته است .

مجلس آرا تاکید کرد: مدارک نیمه حضوری و غیر حضوری اعتبار علمی ندارد و به شرطی ارزیابی می شود که از دانشگاه های گروه خوب و ممتاز اخذ شده باشد و ارزیابی این مدارک نیز براساس دانشگاه های گروه  متوسط و ضعیف صورت می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->